Tancul meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaah, tu erai sambata in parcare la Romexpo! Ti'am vazut masina, am dat ture pe langa ea...
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • aoleo , opel in ultima poza , ma taiat cufureala

      sigpic

      Comment


      • Mersi de aprecieri.M-a intrebat loganul daca merg si la intalnirea cu bucurestenii,dar nu mi-a trecut prin minte ca sambata e zi de intalnire oficiala a bucurestenilor si am uitat sa verific programul de intalniri.
        Sonykel pregateste-te sufleteste ca s-ar putea sa vina duminica la intalnire
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • ce e ma cu masina aia purtatoare de svastica ? ... daca gxg e ... a uitat ce i-am zis eu ...deci next time


          Ne auzim bro'

          Comment


          • gxg nu nuuu te rog nu , punei scoci pe sigla ca pic acolo...

            sigpic

            Comment


            • Dar ce aveti mai cu opelu ? Daca e sa radem de sigle eu as rade de, desfacatorul asta de bere de pe logan ). Opel oricum e o masina buna nu prea se compara cu Loganul din mai multe puncte. Acum ca nu suportati anumiti soferi de pe aceste masini asta nu inseamna ca trebuie sa priviti masina Opel ca pe un gunoi sa fim seriosi. Numai bine si lasati raca la o parte toti mai gresim. Numai bine

              p.s. Hai cu arcurile gxg-ule
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • cicule sami spui mie duminica la intalnire cu ce e mai bun opelu astra classic de cat un logan??? sunt niste 3.14shaturi de masini. da gata ca-i sticam topicu la om si nu-i frumos

                sigpic

                Comment


                • Super loganul cu tot ce ai facut la el.Bafta pe mai departe!
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • foarte frumos loganu ...bafta in continuare

                    Comment


                    • mutulik ...ti se pare.....

                      Comment


                      • Sal ,nimic nou pe la masina? A trecut aproape un an de cand nu ai mai postat aici!!
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • Mai nimic.Nici nu prea am stat pe acasa.6 luni am fost in voiaj acum stau 3 luni acasa(din care mai am o luna ) si iar 6 luni voiaj si tot asa.. I-am pus xenon de 3000k in proiectoare si i-am facut portbagajul aproape clean(am lasat sigla dacia si butonul).Poze noi nu are ca nu a fost vreme frumoasa.
                          Acum sunt in dilema daca sa o vand sau sa o mai tin 2 ani si sa mai bag ceva bani in ea.La cat stau pe acasa tind sa o tin si poate peste 2 ani sa trec la duster.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • Tine-o ma ! iai arcuri si gata

                            Comment


                            • Hai sa va dau cateva idei, ce sa puneti la Logan si care cred eu ca ar fi de bun gust:
                              - becuri rosii in fetele de la portierele din fata si spate, ceva de gen VW, sa se vada cand ai portiera deschisa pe timp de noapte;
                              - deflector sport bara spate, ca la Stepway;
                              - plafoniere pentru pasagerii din spate;
                              - captuseala capota portbagaj, dar facuta cu gust, nu decupata cu lama;
                              - as schimba scaunele din fata cu unele gen Megane daca nu ar fi prea mari;
                              - semnalizarile de pe aripi de la Sandero, au o forma mai deosebita decat cele de la Logan;
                              - antena as pune-o mai mica, ceva de genul Opel Astra sau Corsa;
                              - as pune manerele de la Facelift care sunt la portierele din fata si la portierele din spate;
                              - captuseala de la DCI la capota;
                              - folie foarte putin inchisa la culoare doar pe geamurile laterale din spate.
                              Cam asta. Daca mai aveti voi vreo idee ... nu ar strica.

                              Comment


                              • mai bine punem crom , icoana lu nicolae guta la oglinda si un sistem in care sa se auda bine manelele pa sistem

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google