1.5dCi 85CP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.5dCi 85CP

    Va salut pe toti! Am decis sa va prezint si eu masina: Logan facelift Laureate 1.5 dCi 85 CP, culoarea gris platine. Eu am vrut Prestige dar cand am dat comanda nu era disponibila, asa ca am ales ca optional doar ABS-ul si am renuntat la jante de aluminiu, geamuri electrice spate (acum imi cam pare rau ca nu le-am pus si pe astea), radio CD MP3 (asta chiar nu imi trebuia ca am avut eu un Pioneer DEH-P40MP). Masina o am din 18.11.2008, pana acum am parcurs 2200 km. Momentan nu am poze cu ea dar arata exact ca aceasta.
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    faina...eu in locul tau mai asteptam pana aparea prestige...sau daca nu, luam full option laureate.

    asteptam si poze cat mai curand
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • #3
      bine ai venit pe forum . sa o stapanesti sanatos si asteptam niste poze
      b 89 plk

      Comment


      • #4
        Originally posted by alindrgn View Post
        faina...eu in locul tau mai asteptam pana aparea prestige...sau daca nu, luam full option laureate.

        asteptam si poze cat mai curand
        nu puteam sa mai astept pana la prestige ca pierdeam prima de casare de la programul rabla si 800 E este ceva decat nimic. oricum celelalte optionale nu ma interesau, cum am mai spus regret doar geamurile electrice spate acum.
        sigpic

        Comment


        • #5
          frumos.bine ca ai ales abs-ul,siguranta inainte de toate,sa o stapanesti sanatos
          God is my copilot

          Comment


          • #6
            Originally posted by florentin84 View Post
            nu puteam sa mai astept pana la prestige ca pierdeam prima de casare de la programul rabla si 800 E este ceva decat nimic. oricum celelalte optionale nu ma interesau, cum am mai spus regret doar geamurile electrice spate acum.
            atunci da...inteleg. ti-ai scos abs-ul cu banii astia .. sa o stapanesti sanatos
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #7
              va pun si doua poze (facute cu telefonul) de astazi cand i-am facut dus, trebuie sa fie curata ca pe 31 plec sa o plimb.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #8
                frumoasa culoarea . si distractie placuta de revelion & La multi ani
                b 89 plk

                Comment


                • #9
                  Originally posted by ALeXxuTzu View Post
                  frumoasa culoarea . si distractie placuta de revelion & La multi ani
                  multumesc. la multi (b)ani si tie si multa sanatate!
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos!!
                    Baga o folie si jante ca pe culoarea ce o ai tu da cel mai bine!!!
                    Ai montat p40mp? esti multumit de el?
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #11
                      Succes la tunarit,sa il stapanesti sanatos.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by 89.MIR View Post
                        Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos!! Baga o folie si jante ca pe culoarea ce o ai tu da cel mai bine!!! Ai montat p40mp? esti multumit de el?
                        multumesc. folia llumar sper sa vina in urmatoarele luni, depinde de buget acum. hu-ul l-am montat din clipa in care am luat masina. eu zic ca e un hu bun pentru cat costa, chiar are un raport calitate pret foarte bun, dar as vrea sa schimb firma in viitor, ma gandesc la ceva de la alpine, mai exact CDA 9884R (printre altele imi place ca are iluminare selectabila printre care si portocaliu). @Andrei dci multumesc. de tunarit foarte mult nu imi permite bugetul, dar vreau sa-i pun folie llumar omologata... pentru inceput si sa caut un tips dragut ca e aiurea rau teava aia de esapament.
                        Last edited by darksid3; 2 January 2009, 11:07. Reason: postare consecutiva
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Sa o stapanesti sanatos!
                          Airbaguri laterale de ce nu ai pus? Sau nu conteaza siguranta pentru tine?
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            multumesc. nu stiu ce sa zic despre airbagurile laterale, am auzit cateva cazuri in care nici cele frontale nu au sarit la logan dar cele laterale. sper sa nu am incidente de genul asta si nici nu doresc cuiva acest lucru.

                            a si inca ceva doar in romania cred ca se poate lansa un model de masina si o anumita echipare sa fie disponibila ulterior si ca producator sa poti pune in cazul de fata pe un laureate tot ce are un prestige, adica ei dispuneau atunci de piesele ce echipa un prestige dar ziceau ca e diponibil ulterior, nu mai stiu cum vine asta...
                            Last edited by darksid3; 2 January 2009, 11:08. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              La o resoftare ECU te-ai gandit? mai castigi 20CP iar consumul ramane la fel,la acelasi stil de condus.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google