My car ZBF-ul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by alexzbf
    am mai gasit cateva poze interesante care sper sa va placa si sa le comentati cu placere
    interesanta poza aia in care sunt adunate cateva loganuri in linie...aia sunt amici tai din navodari?

    Comment


    • #17
      In tot deauna am avut o slabiciune pt. masinile albe. Imi place cum arata a ta, si sa o stapanesti sanatos. Atach-urile praguri, bara vor ramane asa negre? Cu stima FLo.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • #18
        Originally posted by alexzbf
        am mai gasit cateva poze interesante care sper sa va placa si sa le comentati cu placere
        consola ce ai facut la ea ???...autocolant sau asa ai cumparat???nu de la dacia ci de la magazine?
        sigpic
        astra h 1,7 cdTI

        Comment


        • #19
          sa o iau cu inceputul:azi am trimis barile si paragurile la prelucrat si vopsit si acum umblu cu 2 culori pe masina) .jantele mentionate mai sus sper sa mi le faca tata cadou,iar colatul de pe consola este dintr-un material cauciucat si se gaseste in navodari la un magazin de piese.exista si in varianta fobra de carbon pe care nu o recomand. Vand triple de logan cu led-uri,pret negociabil!!!!!!!

          Comment


          • #20
            Frumoasa jucaria ta, in special aeratoarele si consola centrala. Sa o conduci cu multa placere si fara evenimente.

            P.S.: Poate iti schimbi si manerul la schimbator cu unul din lemn. Cu jante pe 16" arata super si sta bine pe sosea, dar e cam rigida pt. drumurile noastre.
            sigpic

            Comment


            • #21
              hello tuturo!!!va prezint noua fata a lui ZBUF...mentionez ca masina este terminat in proportie de 80%.urmeaza miercuri preagurile iar saptamana urmatoare pleoapele si pleoapa pentru luneta.astept porerile voastre
              Attached Files

              Comment


              • #22
                sa stapanesti sanatos masina ... masina este ok k aspect interior ... a iesit bine ... dar sincer fara suparare mie personal nu imi place autocolantul ala imitatie de lemn de pe consola si aeratoare .. si purea sa le vopsesti albe k si masina si ar da mai bine ... asta e parerea mea ... si ai putea pune plasa neagra in loc de calandru .. in rest toate cele bune si la cat mai multe modificari pe masina
                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                Comment


                • #23
                  prelungirile imbinate cu bara arata si ii stau foarte bine! e unicat pe forum . poti sa zici ca e custom made )
                  sa nu iti para rau te-ai chinuit 4 zile sa le faci, daca iti lua o zi, nu arata asa de bine!
                  asteptam pragurile sa vedem cum iasa. sper ca sa mucesti macar 4-5 zile ca sa iasa tot asa de bine ;)
                  asteptam si pleoapa de pe luneta spate. daca nu ti-o ia altu inainte, vei fi iarasi unicat pe forumul nostru
                  mai jante si cauciuce serioase, suspensie, pleoape pe faruri si luneta si te-ai aranjat binisor cu exteriorul.
                  sint de acord si eu cu Hellman, nici mie nu-mi place imitatia de lemn pe bord. doar din cauza ca se vede ca e aplicat pe consola. trebuia sa astupi complet ce era inainte. sa para ca era facut chiar din lemn toata consola. btw, se asorteaza cu ceva din interior acea imitatie de lemn?
                  ps: grija la bordurile inalte, ar fi pacat sa spargi munca si frumusetea de bara
                  Last edited by crististreulea; 1 September 2007, 01:02.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #24
                    cristi sa stii k in constanta sun multe loganuri modificate la exterior si prelungirile care le'a pus el pe masina le'am avut si eu .. pana knd am avut accident oricum imbinare e f bine facuta .... eu imi mentin idea plasa neagra in loc de claandru si sa faca ceva cu imitatia de lemn
                    1.6 MPI CRAZY DRIVER

                    Comment


                    • #25
                      Arata mai bine masina cu prelungiile "lipite" de bara decat aplicate. Bravo, si asteptam poze cu eleronul de la luneta si cu pragurile.

                      PS: Pe parbrizul tau scrie numai Club?)
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        Felicitari pentru tot ce ai facut la golanul tau...I-mi place cum a iesit...Sa ai grija de el ;)

                        Comment


                        • #27
                          alex arata mai bine acum parca,felicitari si sa speram cat mai curand la niste jenti de aluminiu pe 16" si o remapare

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by radu_lyn
                            Felicitari pentru tot ce ai facut la golanul tau...I-mi place cum a iesit...Sa ai grija de el ;)
                            Ale voastre parca sunt surori,
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #29
                              frumos felicitari,sa ai parte de idei bune la tuning in continuare si rabdare sa faci lucru bun.

                              Comment


                              • #30
                                BRAVO ti-a iesit bine imbinarea prelungirilor cu bare.
                                Asteptam praguri si eleron..!?
                                CsB
                                Ambition 1.6 MPI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google