Logan Prestige 16v ( Castigator : Campionat Cele Mai Tari Jante Editia 2011)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte cuminti!
    Attached Files

    Comment


    • Gata...s-a terminat cu smecheria.
      Fara Semnatura.

      Comment


      • a dat peste nas tuturor replicilor ... eu te inteleg si te apreciez mare VRN

        Comment


        • foarte tare tricoul..........
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • Nu ma mai laudati atata, tricoul e cadou primit de la Vitriol si Niki ;)
            sigpic
            ^Logan turbat (WIP)^

            Comment


            • Pacat...pe tine te credeam in stare de asa ceva.
              Fara Semnatura.

              Comment


              • Si pe noi nu, nu?! Hai bine, o sa te am in vedere...
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Pe el il credeam in stare in sensul ca lumea il freaca pe el la cap cu turbo...cu tricoul asta le inchidea gura.
                  Acum ca imaginatia voastra a depasit-o pe a lui e ok
                  Fara Semnatura.

                  Comment


                  • Originally posted by Carmelo View Post
                    Pe el il credeam in stare in sensul ca lumea il freaca pe el la cap cu turbo...cu tricoul asta le inchidea gura.
                    Pai asta a fost si ideea, dăcât ca noi am gandit in locul lui.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • Va era dor de mine? Mie nu :P
                      Asteptarea se apropie de sfarsit, a inceput ultima etapa de manufactura cu turbina noua, un Garrett care de obicei echipeaza A45 AMG sau modele mai mari din generatiile noi de 63 AMG. E aproape identica cu GT2260 la dimensiuni si specificatii si ar trebui sa scoata 300cp.
                      Spatiul dintre galerie si turbina va fi ocupat de un distantier/adaptor si in afara de asta tre sa fac un desen pentru flansa down-pipe-ului.
                      Am toata tevaraia pentru admisie si evacuare, mai trebuie cumparate doar un intercooler si un blow-off.
                      Attached Files
                      sigpic
                      ^Logan turbat (WIP)^

                      Comment


                      • ai lasat tigania aia de galerie de evacuare?
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Din pacate nu e loc de altceva
                          sigpic
                          ^Logan turbat (WIP)^

                          Comment


                          • Am eu intercooler mare si blow-off (Forge) .
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • din pacate , probabil o sa se rupa sudurile...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • Am vazuto azi e la doctor ....se pare ca de acum incolo incepe nebunia
                                sigpic
                                Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google