Masinuta Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine ca nu a patit nimeni nimic , cand am vazut pozele am zis ca sigur a murit cineva , dezastru frate . Dupa ce vezi cate se intampla pe strazi iti este frica sa mai scoti masina din parcare, numai soferi inconstienti care spulbera vietile unor oameni nevinovati.
    Skypee™

    Comment


    • am atasat poza cu medaliile care le-a castigat zbg-ul in cele 2 din 3 curse organizate la care a participat.
      Attached Files

      Comment


      • Frumoase medaliile, macar le ai ca amintire! Si-a facut treaba masinuta .

        Comment


        • baietii cel care a cumparat Z B G-ul avariat mi-a tr poze ca la reparat aveti poze
          Attached Files

          Comment


          • doresc sa va arat si noua masinuta aceasta este un Renault Megane COUPE
            -Motorizare 1.6 16v 110 cp, 6 trepte
            -Culoare Orange cayenne
            -Dotari varianta de echipare dynamic + clima bi-zona, ESP CVU ASR, pilot automat si asistenta la parcare
            -Pret 17.024 e
            Attached Files

            Comment


            • sa o stapesti sanatos...1 mil de km fara probleme si drumuri bune .. !! sper ca vei ramane fidel clubului

              Comment


              • superba noua achizitie...sa ai grija de ea!!!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • daca sunteti deacord eu raman pe forumul vostru si nu ma mut pe altu doar daca se poate
                  Attached Files

                  Comment


                  • poze noi cu noul Z B G , asta daca nu se supara conducerea forumului
                    Attached Files

                    Comment


                    • arata foarte bine noul zbg,bravo
                      God is my copilot

                      Comment


                      • sal frumosa masina...multi km fara probleme....si ai grija de soferi astia de sambata si duminca......nu stiu cine ....d le da permisele...astea....mori nevinovat ..........x(

                        Comment


                        • Foarte fain ZBG-ul. Imi pare rau pentru Logan... chiar imi placea... dar asta e... fierul e fier.

                          Si cu asta, te bagi iar la curse?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by iamagi View Post
                            Foarte fain ZBG-ul. Imi pare rau pentru Logan... chiar imi placea... dar asta e... fierul e fier.

                            Si cu asta, te bagi iar la curse?
                            depinde
                            iti dai seama k nu ma pot rabda

                            Comment


                            • o poza recenta
                              Attached Files

                              Comment


                              • foaaarteee tareee masinuta asta chiar e senzatie s o stapanesti sanatos;)
                                Last edited by crististreulea; 28 March 2010, 10:38.
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google