Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NU logane, intrebarea e alta: 'ce mai are iamagi de gand sa-ti faca?'

    si masinar, glumet mereu

    Iar ca diferenta intre cea din prima poza si a mea, sunt vreo 9 sau 10 cm cred.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by iamagi View Post
      ...si masinar, glumet mereu
      eu chiar nu am glumit...da tu faci cum crezi...data viitoare cand ve vedem iau colantu dupa mine ca sa nu zici ca fac glume...cand e gluma e...cand nu nu...daca era sa fie gluma trebuia sa fie vreun zambaret pe acolo...da nu e ;)
      hai succes in continuare daca nu vrei...
      sau iti frica in cazu in care il pui si o sa vrei sa vopsesti bara ramai cu "bad-boy"-ul pe colant?

      Comment


      • Pai nu era ea prea frumoasa? Se putea sa fie asa mult timp?

        Azi, fost la carrefour, lasat masina in parcare, la un loc gigant de parcare distanta de locuri pentru cosuri. Cel de langa mine avea un loc de parcare si jumatate. Am zis ca e bine unde am parcat-o, fiind si in fata si na.

        Cand am plecat, dupa 3 ore, am gasit bara spate julita cu picatele rosii (de la cel care fusese langa mine). Deeci, e acum bara spate cum aveam acum un an si putin bara fata.
        Norocul totusi este ca au scapat intregi stopurile.

        Eu totusi nu inteleg cum poate un om sa fie atat de idiot. Adica, a intrat putin, se vede dunga, cred ca a incurcat acceleratia cu frana si i-a dat nene pana a iesit din parcare. Imi dau seama dupa julitura cum mi-a facut bara cand a intrat in ea . Sper totusi sa aiba cel putin aceeasi julitura ca masina mea, sau chiar mai mult ca asa merita.
        sigpic

        Comment


        • naspa evenimentu
          vopsesti barile complet acu` ?

          Comment


          • Imi place masina, jantele, spatele adica portbagajul clean si stopurile si asa incruntata din fata.Imi trezeste amintiri ....am avut si eu un logan alb, imi placea la nebunie cum arata curat,parca al meu era cel mai frumos!!!
            Bafta pe mai departe,km multi fara evenimente neplacute!
            Tinc fest !!

            Comment


            • Frumoasa masina, ai modificat-o cu bun gust, felicitari
              Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

              Comment


              • Din nou, revin numai cu belele de la o vreme

                Un tartan (a se citi vecin) s-a gandit el sa vada ce am facut eu la masina. Si se uita peste tot. Si ajunge la bara fata. Si ghiciti ce face? Se gandeste sa vada daca-s rezistente liiniile si apasa frate de s-a dus grila din mijloc pana jos. Evident, s-a rupt. Trebuia sa le repar, dar nu era o graba. Acum imi atarna deci trebuie neaparat sa le refac cu fibra .

                Ce sa le faci, daca le lipseste materia cenusie

                Poze NU FAC! De o vreme, o dau din belea in belea. Sper sa le rezolv pe toate luna asta.
                sigpic

                Comment


                • nasol moment pana la urma la ce concluzie a ajuns?? !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Ce concluzie sa ajunga? Ca l-am injurat de toate neamurile
                    Chiar, mi-a zis dupa ce a rupt-o: 'aaa, da' nu stiam ca e asa moale.'

                    Ce sa le ceri?
                    sigpic

                    Comment


                    • Pare rau.Ce poveste trista dar putin amuzanta.I'ai dat si tu o taraneasca?
                      https://lh3.googleusercontent.com/-R...2520rosuuu.jpg

                      Comment


                      • Nasol Sper ca plateste el reparatia...
                        sigpic
                        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                        Comment


                        • Vb cu tine de o jumatate de ora pe mess dar nu ai zis nimic de bara.mai bine le faci din tabla cum le am eu sa nu se mai rupa
                          Logan PH2 - 1.6,16v
                          Logan PH1 - 1.6 MPi

                          Comment


                          • acum il iei de-o aripa si il aduci la mine la nenea asta care se ocupa cu fibra...si il pui sa iti plateasca toata treaba

                            Comment


                            • Plateste pe naiba sa-l ia.

                              O sa o refac, de data asta o sa incerc altceva pe sub ele si fibra pe deasupra.

                              Razvane, e ciufut tare mosul ala la tine acolo. O fac unde mi-am reparat barele acum un an.
                              sigpic

                              Comment


                              • daca pe mine nu prea m-a interesat treaba cu fibra...nu m-am mai interesat de nimeni si il stiu numai pe asta de aici de la mine...asa ca tu te duci unde stii si unde vrei...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google