Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi cosmin. M-ai linistit.

    In cazul asta, cred ca imi iau GPS sa plec in maramures
    sigpic

    Comment


    • Tot nu aveam noi ce sa facem astazi... Am scos capacele de la boxe si le-am facut negre. Arata mai frumos acum.

      Ia ziceti-mi si mie, ce piese de pe un megane de la dezmembrari pot sa pun pe logan? Am gasit unul pe la Albina si ma gandeam sa mai pun cate ceva... Imi plac multe de la el: cochilia de la ceasuri, manerele usilor, acele ceasurilor etc.

      Cum ar merge mai bine: fata de usa neagra si un material rosu, sau alte combinatii?
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Sa sti ca arata bine masina cu capacele vopsite in negru!

        Comment


        • Poate le vopsesc maine.


          ar merge boxele astea la logan:


          au diametrul 10 cm.
          Last edited by iamagi; 8 May 2009, 21:56.
          sigpic

          Comment


          • Misto chestia! Si eu le-am vopsit acu ceva multa vreme, si sunt super incantat!
            Parerea mea e sa faci cumva sa pui niste jante si e ok!
            De pe megane, cred ca merg motorasele de la geamurile electrice!Mie mi-au scapat 2 motorase si mi-e ciuda de mor!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • In principiu la Logan difuzoarele sunt pe 13 cm. N-are rost sa pui mai mici...
              Arata frumos capacele difuzoarelor vopsite in negru. Ma batea si pe mine gandul, dar... nu eram sigur. Acuma sunt .
              Ati folosit ceva primer, sau vreo vopsea pentru plastic?
              GL-22-TOF

              Comment


              • buna ideea ..arata f bine ..dar la mine este prea tarziu, am difuzoare pe 17

                Comment


                • Multumesc de urari. Luam pe rand:

                  @sibianul, la jante visez de cand am cumparat-o, dar problema e cu bugetul si am zis sa ii pun acum arcuri ca sunt mai importante.

                  @danielliviu, mersi de informatia cu difuzoarele. Nu am folosit nimic, doar un jmilger finut ca sa ii fac priza, dar nu era nevoie ca este materialul acela cu santuri.

                  @pustiu6 mersi de urari. Si mie mi-ar place boxele tale dar...


                  Acum, buzunarul acela de la sofer (jos pe usa) merge dat jos si vopsit?
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, se da jos dar intai trebuie data jos fata de usa. prinderea buzunarului este pe interior.
                    Inca ceva: materialul de pe usa - cum l-ai facut negru?
                    GL-22-TOF

                    Comment


                    • Este asa din fabrica. Dar iti dau un pont: cauta oriunde niste material negru, cu putin prelandez si feonul sa se curbeze si il ai negru. Eu vreau sa imi pun acolo catifea rosie si sa fac fata de usa neagra....
                      sigpic

                      Comment


                      • Ieri am pus acel autocolant pe capota. Imi place cum sta acolo. E mai bine decat in poze.
                        Attached Files
                        Last edited by valeriuciprian; 10 May 2009, 09:31.
                        sigpic

                        Comment


                        • frumos ...dar punei si u si plafonul ...frumoase si capacele la boxe negre..cu arcurile sport mai bine iati jante ca nu ai 200 cp si trebui masina joasa..eu am avut si leam vandut dupa o luna te rupe ce troncane masina..treaba ta faci cum crezi...bafta.
                          sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Comment


                          • Daca pui si amortizoare nu te omoara, daca lasi doar arcuri da.

                            Jante caut ceva pe negru sau alb complet cu multe pite gen OZ.

                            Acum am vazut ca pozele sunt invers... Imi cer sucz,e dar erau editade de telefon si stateau bine, site-ul le-a pus la loc.

                            Anyway, plafonul mat ma ajunge 70 de lei, dar acum ma gandesc la xenon.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ti-am "indreptat" pozele.
                              Da bine autocolantul de pe capota
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Multam domnu valeriu.

                                Dar sa faci asta dupa ce o sa pun bara de MCV )


                                Trebuia sa ii pui plasa ;)
                                Last edited by iamagi; 10 May 2009, 09:43.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google