Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vina mea ?

    Mi-e un dor de ea, o prind ii rup rotile.

    Imi place la toba ta ca nu este taiata drept, e asa inclinat, vine misto.
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • iamagi...te sfatuiesc sa te dai cu H&R...bafta
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Mersi de sfat... doar ca H&R e prea mult pentru masina. Eu stau pe strada neasfaltata, iar iesirea pe sosea este inalta si voi atinge.

        Vor urma in lunile urmatoare niste eibach-uri sau weitec.
        sigpic

        Comment


        • iti propun sa vb cu aia de la primarie sa asfalteze drumu)glumeam...
          bafta si sa o vedem cu burta pe pamant;)
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • haide gicule, podisca aia sa-ti stea in cale? esti sigur ca nu trece?
            ne strangem baietii din logan club si luam pamant din padure si aducem la un unghi mai posibil
            sigpic

            Comment


            • dau si eu o mana de ajutor! multa bafta cu modificarile! vad ca farurile n-ai vrut sa ramana la braila...te tin minte!
              MiNnRuZ

              Comment


              • Cosmin, eu aveam nevoie de altele. Vezi ca sunt si la galati, doar ca baiatul cere muuult pe ele .

                In orice caz, daca ar fi asa simplu as lua H&R, dar, masina este inca in romania si imi e teama ca o sa raman cu prelungirea de la bara si jumatate de bara in mana. Chestia aia (cornierul) e atat de bun, incat la 8-km/h am luat un caine pe mijlocul bari (unde e fagurul), iar bara nu avea nimic. Daca nu era cornierul se spargea .

                O sa ma mai gandesc. Inca sper sa fac bani pentru kitul complet (arcuri+amortizoare).

                Si acum, daca vand xenonul, vine filtrul sport + tubulatura pilot, iar mai apoi speram sa isi faca si marius casco sa avem si meceveu pe ea, iar si mai apoi o sa urmeze schimbul de ulei (peste vreo 3000 km sau maxim 5000) ca n sunt multumit deloc de Dacia OIL.
                sigpic

                Comment


                • zimi te ro ce leduri ai cumparat pentru la angel ,pret,calitate,rezistente si poate o poza,schema ca sa pricep si oleaca de electrica !succes

                  Comment


                  • ulei incearca un 5W40 de la mobil sau castraol, full sintetic, o sa vezi diferenta si de sunet. Respect ! ! !
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Castrol am bagat si eu 5w40...se simte fain si la sunet si la tot....bafta
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • @ dany_6900 - nu mai am farurile. Leduri am pus de la un magazin din oras. Nu stiu marca, dar si-au facut treaba. Pentru scheme si toate cele: mcm022006 - el a facut tot.

                        @ MVP & NZN multumesc pentru sfaturi. In cazul asta, voi pune castrol ful sintetic 5w40 . Insa mai dureaza putin timp. Maine sper sa pun si toba, iar sambata sa fac si un filmulet.
                        sigpic

                        Comment


                        • bafta....si sa auzim tobaaaa....
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • Da maestre, haide cu zgomotul. Tot inainte prietene Iamagi, te salut.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu vine zgomotul asa rapid.

                              Am fost astazi cu toba la un mmmemeserias din Braila prin intermediul unui prieten. Din start cand l-am vazut am zis ca nu o pune. Si imi cere toba. Se baga dedesubt: 'da... aha...' si imi zice ca cel care a avut masina inainte i-a schimbat toba si a pus-o ca pe un intreg si ca trebuie taiat, pozat etc etc si nu o pune ca nu are unde azi... Si eu i-am zis ca data viitoare nu ma mai duc la el.

                              Cunoaste cineva un tip capabil sa puna o toba sport in braila?
                              sigpic

                              Comment


                              • stiam eu pe un baiat care a schimbat toba unei solenza, dar trebuie sa dau niste telefoane ca nu am numarului lui . te intereseaza? stiu ca sta prin chercea.
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google