Br-28-agm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pfff..stiai tu rpd !!!! off off numai sa nu dai o 50 gr de suc....lasa bre..ca-mi cumpar singur cand ajung la Braila , nah !
    Sibiene...vezi bre cum merge lumea pe burta?? :| nimic nu zice si apoi hop tzop..
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • E e e... i-uite ce zice ma!

      Da ma! Stiam! na ! Mi-a zis SDP mai demult !

      I-auzi ma! Isi cumpara el singur! Las' ca te vad eu o data la Braila, sa te vad cu cola si eu cu vin de-al meu


      Sibiene, am cam somat ma. Nu prea au fost dinero. Au costat pragurile 80 parca, de la cineva de pe forum din Galati. Pun poze cand ma intorc . Plec sa testez gumele
      sigpic

      Comment


      • Gata si pozele.


        Poze cu cauciucurile si profilul lor. Poza cu un cauciuc de vara - nici nu se vede uzura .

        Si desigur, pragurile. Nu am facut poze cu ele pe langa masina pentru ca afara e ud si le-am pozat doar in magazie .
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • da da buna investitie face toti bani s-a le porti cu placere si s-a te scoata din omatul mare
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • Ai putea sa faci un clip cu silencerul pe toba deoarece m`ar interesa cum se aude.

            Comment


            • Nu am camera ca sa pot face. Cu prima ocazie, voi pune aici. Desi, sunetul difera de la o toba la alta si implicit si de la un silencer la altul.

              Mersi Sandu!
              sigpic

              Comment


              • hmm, ce-mi trebuiau si mie un set de praguri gata vopsite culoarea asta... sa ,,le porti" cu placere

                Comment


                • Mie imi trebuiau albe... da' ce sa-i faci. Tu punei d-alea Zender .


                  Mersi de urare!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by iamagi View Post
                    Nu am camera ca sa pot face. Cu prima ocazie, voi pune aici. Desi, sunetul difera de la o toba la alta si implicit si de la un silencer la altul.

                    Mersi Sandu!
                    Stiu dar as vrea sa vad asa ca idee.
                    Multumesc frumos!

                    Comment


                    • Gicule, vrei sa renunti la toba?
                      De ce?
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • La toba... nu se poate


                        Radeam putin de RUZ-ul... e mort dupa toba mea
                        sigpic

                        Comment


                        • Aaaa......ma si gandeam..ca numa' acu ceva vreme o montasei!!
                          Bafta !
                          aham......Restul e LOGAN


                          http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                          Comment


                          • Sunt sigur ca o sa port toba aia odata si-odata. Pana atunci sa te bucuri de ea!
                            MiNnRuZ

                            Comment


                            • Noutati

                              Tot nu am mai postat de cand am vrut sa ii dau lui Cosmin toba si el m-a refuzat, postez acu.

                              De curand (azi dimineata) masina s-a innoit cu niste sosetele noi.


                              I-am cumparat niste jante (RH Artec sau ceva in genul) aduse din Germania, SH.

                              Inca nu le montez pe masina, fiind iarna, insa sunt bucuros ca le-am luat .


                              Ele au venit cu niste cauciucuri cu talon 45... prea mic pentru Logan fara arcuri sport. Asa ca pentru moment am incaltat doar 2 cu Continentalurile originale, uramnd ca dupa ce se temrina iarna, sa pun si celelalte 2 continenteluri. Le puneam de acum, insa imi mai trebuie (la colectie) inca 2 de iarna
                              Attached Files
                              Last edited by iamagi; 22 January 2010, 20:03.
                              sigpic

                              Comment


                              • M-ai terminat Gicule! Felicitari pentru achizitie!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google