Laureatul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    la implinirea celor 6 ani si un pic, am spalat masina , i-am facut ITP, i-am facut si o surpriza dar ea inca nu stie(foto3), iar eu am baut 4 beri si am bagat juma de kila de fistic.
    ce mai, cam asta e tot:
    Attached Files

    Comment


    • #62
      La Multi Ani. Frumoasa surpriza, dar nu se vede din poza 4. Cand o pui sus? O auzim la vara, la Cincis?
      The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

      Comment


      • #63
        Multumesc!
        Cand imi va permite timpul am sa montez toba, vreau sa vopsesc tamburi, etrieri si jantele.

        Comment


        • #64
          Ce o sa iti urle jucaria in cap... Dami-o mie

          Comment


          • #65
            Treci, mă, la învățat și lasă jucăriile oamenilor mari...
            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

            Comment


            • #66
              Originally posted by NCDHD View Post
              Multumesc!
              Cand imi va permite timpul am sa montez toba, vreau sa vopsesc tamburi, etrieri si jantele.
              bravo cu toba, cat ai dat pe ea ?
              sigpic #

              Comment


              • #67
                eu nu am dat nimic, sunt frumos(ptiu,ptiu) si am primito cadou in decembrie, dar numai acum a ajuns la mine

                Comment


                • #68
                  Originally posted by NCDHD View Post
                  Multumesc!
                  Cand imi va permite timpul am sa montez toba, vreau sa vopsesc tamburi, etrieri si jantele.
                  Ce ai facut din cele enumerate mai sus ?
                  sigpic #

                  Comment


                  • #69
                    a vopsit toba,tamburii ia montat sub bord,etrierii si jantele au ruginit.deci,e varza poti so vinzi

                    Comment


                    • #70
                      salut,aceeasi masina am si eu dar am schimbat stopurile cu semnalizare alba ptr mine arata super incearca si tu,multi km si numai bine

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by adimrv View Post
                        Ce ai facut din cele enumerate mai sus ?
                        am mancat fistic si am baut bere, am uitat, ieri am cumparat pepsi si am primit apa moca
                        aurelian- multam de urari, daca imi ofera cineva stopuri la schimb ma bag altfel nu pot ca e criza.
                        Ultima minune care nu am facut-o eu la masina: cand puneam frana se aprindeau avariile, s-a rezolvat repede cu ajutorul lui crististreulea, am demontat stopurile, am cositorit fire pe lamela de masa si le-am strans in suruburile de 6 de langa stop. Poze nu am facut deoarece este un tutorial.

                        Comment


                        • #72
                          ai mancat fistic in masina ?
                          sigpic #

                          Comment


                          • #73
                            fisticul in casa langa bere.in masina o baut apa aia "ori suntem la promotie ori....." sau probabil a bagato in rezervorul de parbriz

                            Comment


                            • #74
                              uite asa arata
                              Attached Files

                              Comment


                              • #75
                                aurelian68, doar daca le primeste cadou le schimba

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google