Laureatul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dat jos urmele de sub portbagaj , acelea negre ? daca da cu ce ?
    Pun o poza sa iti dai seama.
    Attached Files
    sigpic #

    Comment


    • ma duc sa ma uit si iti spun, cu diluant.

      Comment


      • multumesc incerc maine
        sigpic #

        Comment


        • Originally posted by NCDHD View Post
          ma duc sa ma uit si iti spun, cu diluant.
          ai dat-o jos ? cum?
          sigpic #

          Comment


          • S-a cam asezat praful pe masina si pe thread.
            Odata cu venirea primaverii si implinirea a 62000 de km m-am hotarat sa-i trag o mica revizie:
            - am schimbat rotile de iarna, ulei+filtru, filtru aer, filtru polen si am constatat un mic joc in capatul de bara stanga.( acesta se va inlocui maine).
            Era sa uit, masina a primit un set de covorase noi, o statie sh albrecht 4400 si o antena de origine.
            Planuri de viitor:
            - sambata viitoare voi monta toba sport si cotiera.
            Attached Files

            Comment


            • Ce chestie, la voi se pot monta rotile de vara. Ce bine o fi. Noi pe aici inca rulam pe portiuni de zapada si gheata.

              Comment


              • cred ca te-ai cam grabit,saptamana viitoare e posibil sa ninga iara,am vazut la meteo ca se raceste iara si or anuntat ninsori.

                Comment


                • A trecut un an si nu am mai scris nimic, astazi a fost o zi frumoasa la fel ca si anul trecut
                  masina a implinit 69000 km
                  modificari, doar ceva leduri, senzori de parcare, alta statie acelasi model ca si precedenta, sprituitoare perdea, nu mai stiu
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ai uitat sa spui ca nu mai ''croamele'', ca ti-ai activat functii,etc...)
                    sigpic

                    Comment


                    • Ce model de senzori parcare ai pus? Pune si niste poze sa vedem si noi modificarile.

                      Comment


                      • Duminica facem dus si o sedinta foto.

                        Comment


                        • Originally posted by bobi View Post
                          Ce model de senzori parcare ai pus? Pune si niste poze sa vedem si noi modificarile.
                          senzori de parcare??? nu stiu sunt luati de pe forum cu 65 lei mocaciuni, cand conduce doamna sa sune.
                          Astazi am implinit 69696km si am zis sa schimbam ulei si filtre, maine urmeaza lichidul de frana si uleiul de la servo- directie, iar spre sfarsitul saptamanii, daca vremea e cu noi, urmeaza oglinzi exterioare noi, probabil cu semnalizare, telescoape portbagaj, alarma si inca ceva maruntisuri.
                          Attached Files

                          Comment


                          • tot sfarsitul saptamanii se numeste si tot nu i-am facut dus, am schimbat lichidul de frana, uleiul la servodirectie, chiar si oglinzile le-am schimbat, probabil maine urmeaza alarma.
                            Attached Files

                            Comment


                            • spor la treaba !

                              Comment


                              • Multumesc! Mai am o goanga in cap sa vad daca este timp maine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google