Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai da se tine bine la km aia masina si legat de jante ... mult mai bine arata cu astea, te ajut la cautare ?
    sigpic

    Comment


    • sunt mult mai bune astea decat turcisdmele la 12 mil, si mai usoare. doar tot din-astea am si eu. iar la o masina conteaza si functionalitatea, nu doar aspectul..

      Comment


      • si sa nu uitam....asa sub ochii tai
        Attached Files

        Comment


        • orice fata de jante de tabla da bine pe o masina
          Ai putea incerca si altceva daca esti hotarat
          si astea dau bine pe masina.
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • el vrea stilul rally , nu prea e sport cu jantele astea....mai bine incearca ceva mai late in primul rand ;)
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Frumoasa masina, se vede ca nu a "incaruntit" degeaba!
              Sa o stapanesti la inca odata mai multi de atat!
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • Acest model de jante am si eu si ma declar foarte multumit pana acum, exact cum ai zis ceva mai sus am o directie mai usoara ca inainte

                Comment


                • ce gume ai pe ea nenea?ce marime?
                  arata bine tare cu jantele astea...dar pune-i distantiere...bafta!
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • pe gaz ai prins 180 km sau pe benzina si cat iti consuma pe gaz la 100%

                    Comment


                    • 100 % tare
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • Sa o luam asa:

                        @Jocker: probabil ca asa o fi, dar mi se par mult mai misto decat daca ar fi avut KM-uri de exemplu. Voi mai cauta, cert este ca nu vreau jante mai grele decat astea.

                        @Tudor: nu este exclus, sa vad, si-asa am vopseaua julita la stalpul de la sofer pe margine, dunga aia, de la inchis si deschis usa atata vreme... . Vad eu ce jante ii pun, ori stil raliu, ori circuit, nu vreau grele.

                        @icstrem_no1: voi mai cauta, cert e ca nu vreau jante grele, am vazut care sunt diferentele, imi plac mult astea ca arata foarte bine cu balonul stock.

                        @fugulet: eu am gasit jante de Ph2, astept pareri, mai astept ceva finante, azi revin la tablele mele dragi.

                        @razvanamza: asa spuneam si eu.

                        @fane_clk: vad vad.

                        @89.MIR: mersi frumos, si-a ta este foarte frumoasa!

                        @jelly: sa-mi mai vina finante, daca nu gasesc ceva sa-mi placa si sa fie totodata mai usoare decat tablele, imi voi lua de-astea, ma mai orientez.

                        @NZN: 185/65/15, de-asta imi plac la nebunie, arata foarte bine cu balonul stock, pe spate are merge distantieri de 10 mm, mai intai sa vad ce jante imi voi lua.

                        @cosmin83: normal ca pe gaz, doar nu eram nebun sa-i dau pe benzina, Doamne Fereste. Consumul instant era de 17%, oricum tot drumul in 600 de kilometri am avut un consum de 6.4-6.5 pe CB, mers e gaz 120-140-160-165-160-140, fugarita, nu am mers la consum.

                        Ma voi orienta eu cu jantele, sa vedem cu finantele apoi sa caut ceva misto, tare as ramane la 185/65 dupa experienta cu Continentalurile.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • si pe gaz trage in halu asta?aproape 180....era la vale sau loc drept?imi pun si eu gaz daca e buna treabatoata lumea care are pe gaz se plange de masina,si a ta trage ca nebuna vad...
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • MS 41 NZN: masina merge aproape si pe gaz si pe benzina....dar situatia se schimba putin cand ....urci dealuri.....da la drum lung nu e nici o diferenta se duce la fel .....

                            Comment


                            • era la vale. il fugaream eu. tragea la fel ca a mea, dar eu am avut 7% ....

                              Comment


                              • Alex, nu ma refer la KM , Megadrive sau alte "branduri" de genu. Iti dau un mic exemplu :Oz-urile lui Felix ( de pe Renault) au fost vandute cu aprox 800 ron ;)
                                sunt banii tai si faci cum vrei si ce vrei
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google