Loganul Meu (1.4 Cu Multi Km)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • decisunt mortale jantili
    vreau si eu

    Comment


    • ba da lenes esti , ti-e greu sa faci poze cu manutza ta?
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • mishu are ce are cu jantele la toate masinile

        1.6 MPI 8Vsigpic

        Comment


        • Cateva poze cu taximetristele "la strada" ultimele doua de sus sunt cele mai noi, ca sa nu moara topicul de tot, iar ultima cu un Logan care chiar mi-a placut, in special jantele, asa ma bateau gandurile si nu m-ar bate as fi cautat dar nu prea, nu ma pot da cu astea la indemanare, asa ma oftic...


          Modificari nu am mai facut, sper pana in septembrie sa vina cateva notabile ca asa ar fi frumos iar gumele de pe Borbeturi le mai tin pana la iarna iar marginile trebuiesc refacute, incepe un cap de bara sa ma lase (cel schimbat dupa faza cu bordurile, a fost 300 de mii cand era nou acum vreo 10 luni sa zic, va dati seama ce bun e).

          Dci-ul are aproape 65.000, acolo facea tata revizia, nicio problema, merge de dracii il iau.
          Attached Files
          Last edited by aleXpeed; 9 July 2010, 00:08.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • ala are discuri fake pe spate
            pacat de jantele alea.

            Comment


            • Frumoasa!Ph2 ala din fata de ce are culoarea rosie la portbagaj pe interior.A fost vopsita galbena?

              Comment


              • e colantata...dar zici ca e culorea de fabrica

                Comment


                • @Loganu ,e colantata toata masina galbena sau numai partea de la portbagaj?Daca e colantata toata pe mine m-a pacalit.Chiar zici ca e vopsea.

                  Comment


                  • Toata masina !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Ph2-ul este colantat, nu vopsit, imi pare bine ca va pacaleste pe cativa.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • alexe cand nu ai ce facee iei bara de ph2 o pui pe cup
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • Ii vopsesti barile in culoarea masinii?
                          sigpic
                          !

                          Comment


                          • eu zic ca arata mai bine cu barele negre ! ...
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • @sli_waz: ar fi o "crima" impotriva Ph2-ului). Imi place mai mult bara mea in stadiul actual.

                              @vdmihai: barile raman negre, cand e curata arata beheheheton, mersi frumos de virtualuri, nici macar cu barile vopsite partial nu-mi plac, arata mult mai bine negree.

                              @Dany_DNY: asa zic si eu.


                              La exterior in principiu nu-i mai fac nimic (fara bad-boy, grile, xenoane, n-am chef sa ma ia garda), sa imbunatatesc starea jantelor (prin iarna) si astept sa se mai adune onduleurile daca o sa am "norocul" caci am alte prioritati pe care sper sa le realizez, nu gasesc ocazie cu stopuri cu semnal alb ca acum le-as da + o diferenta.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • iar ultima cu un Logan care chiar mi-a placut, in special jantele

                                Cum de a ajuns poza aia p-aici masina numai are demult jantele respective si nici acelasi proprietar:P poza e din 2006 nov sau inceputul lui 2007 primele luni dupa ce s-a lansat 16v-le

                                P.S a fost primul si singurul 16v de pana acum cu axe cu came de la CAT CAMS(asta din cate stiu eu)
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google