Loganul Meu N I D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    respect Emile pt masinutza ta ,o sa o fac si pe aia ,astept salariu

    Comment


    • #32
      Dupa ce iti faci o sa vezi ca este "un pic turbat". Bafta

      Comment


      • #33
        Salut Danutzu! Ce modificari ai mai adus masinii tale? asteptam poze si vesti de la tine! Numai bine!

        Comment


        • #34
          salutare la toti ,mai nimic nu am facut ,pt ca am tot avut alte cheltuieli si tot o sa am ca anu' asta ma insor si toti banii i-am bagat pana acum in restaurant ,urmeaza lautarii si fotograful,o sa ii fac ceva modificari insa prin vara ....jelly am auzit ca ai jante noi ,ii schimbasi lookul ,te salut si sper sa ne mai vedem si noi .

          Comment


          • #35
            Da Danutzu asa e si sunt multumit de cum merge masina cu ele, parca este mai stabila pe drum sau doar e placebo, ma refer la jante.Chiar as vrea sa ne mai intalnim sa mai schimbam o vorba,o parere poate chiar si cu Liviu!

            Comment


            • #36
              danutzu - ai dat cromul jos,ca si pe mine ma bat colegi la cap sa-l dau si nu stiu ca sa fac
              Logan PH2 - 1.6,16v
              Logan PH1 - 1.6 MPi

              Comment


              • #37
                Din cate stiu eu la dat jos

                Comment


                • #38
                  da l jos e mai ok...zic eu...
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • #39
                    am dat cromul de la numere ,antena cromata pe care o aveam ,de la oglinzi ,pe alea de la manere nu le-am dat inca pt ca astept sa imi fac o prelungire de capota si dupa sa o vopsesc toata masina pe casco ( am incercat sa trag de unul din ele si nu a iesit )
                    oricum da-le jos arata mult mai binecu toate vopsite in culoarea masinii ... bafta

                    am uitat cine poate sa imi recomande pe cineva sa fac si eu capota ,pe pm dau un cico ,daca e ieftin
                    Last edited by danutzu; 1 April 2010, 19:45. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google