Red & Black Logan (TM19DRY)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Red & Black Logan (TM19DRY)

    Salutare tuturor loganistilor, sunt nou pe acest site si as dori sa va prezint si eu masina mea pe care o indragesc foarte mult.Este un Kiss Fm 1.5 DCI 85 cai,culoare rouge de feu metalizata, o am de 1 an si sunt foarte multumit atat de performante ei cat si de consum.
    Modificarile aduse masinii nu sunt prea multe :
    1. folie Llumar omologata.
    2. jante mega drive 15 " cu cauciuri stock.
    3. neoane in interiorul masinii.
    4. cotiera
    5. pleoape faruri.
    Urmeaza un eleron pentru luneta, faruri angel-eyes pe fond negru si stopuri fumurii cu leduri(dar ezit pentru ca nu vreau sa raman fara talon sau ceva de genu).
    Astept parerile, criticile si sugestiile voastre si daca am gresit ceva va rog sa ma atentionati pentru ca nu ma prea pricep. Numai bine!
    Attached Files
    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

  • #2
    in primul rand bun venit, masina este superba bafta cu ea la mai multi km
    in al 2-lea rand decat sa iei eleron si stopuri fumurii care iti impiedica siguranta ta mai bine ai pune un set de arcuri sport pentru stabilitatea masinii
    mult succes
    laureate 1.5l, albastru marin

    Comment


    • #3
      despre angel eyes nu cred ca ar trebuii sa iti faci probleme pentru ca se comercializeaza si in magazinele Dacia ..... asa ca spor la lucru . Un inceput bun Bravo
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • #4
        Originally posted by ten View Post
        in primul rand bun venit, masina este superba bafta cu ea la mai multi km
        in al 2-lea rand decat sa iei eleron si stopuri fumurii care iti impiedica siguranta ta mai bine ai pune un set de arcuri sport pentru stabilitatea masinii
        mult succes

        M-am gandit si la asta, dar am auzit ca se simte aiurea la drum parca ai fi in caruta, plus ca mai plec pe undeva incarcat si sa n-am probleme la gropi sau teren accidentat.dar niciodata nu e prea tarziu!
        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

        Comment


        • #5
          Cat teau costat jantele?

          Comment


          • #6
            frumoasa masina..s`o stapanesti sanatos..misto jantele

            Comment


            • #7
              Originally posted by 33mat View Post
              Cat teau costat jantele?

              jantele au costat 1000 ron.ma bucur ca nu mi-am luat in toamna ca dadeam vre0 400 de euro si nu erau asa frumoase ca si astea.
              Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

              Comment


              • #8
                Bine ai venit pe forum!
                Frumos Kiss-ul sa il spapanesti sanatos.

                Comment


                • #9
                  Faine jante ti-ai ales pana la urma Sa-l stapanesti sanatos! Sa-mi zici si mie de unde le-ai luat si ce modele mai au... ca vine primavara si trebe upgrade Si te asteptam la intalniri!
                  sigpic
                  ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                  Comment


                  • #10
                    Ai facut ceva frumos pana acum din masina,spor la treaba in continuare...e foarte ok. Si eu as merge pe mana arcurilor decat pe faruri/stopuri...
                    1 point 6 litre 8 vsigpic

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos. In primul rand pune-i aparatori de noroi.
                      Zambeste, maine poate fi mai rau!

                      Comment


                      • #12
                        Bine ai venit pe forum ! Daca intradevar vrei sa fie ''Red & Black Logan " da jos elementele cromate de la masca fata,in rest este bine.Cat mai multi km fara probleme,cat despre modificari,ai de unde sa te inspiri.
                        LOGAN--> <--TOYOTA

                        Comment


                        • #13
                          bine ai venit printre noi! frumoasa masina... sa o ai sanaots!!!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • #14
                            Imediat ii schimba aspectu niste jante faine

                            Comment


                            • #15
                              Frumoasa. Punei si angel-uri, cat despre stopuri, daca zici ca sunt periculoase cele fumurii (desi nu sun ca se vad mai bine ca originalele) puneti pe fundal negru ;). Vor da si mai bine.


                              O colantare ceva? Daca tot vrei sa o faci black and red...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google