Red & Black Logan (TM19DRY)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    daca e facuta ca lumea nu scoate fum .Oricum dieselu scoate si din fabrica fum cand se accelereaza din subturare.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #77
      Eu am remapare si nu e facuta la vreo firma specializata.Inainte sa o am,daca mergeam prin oras si era subturata,ca na`,mersu de oras,daca ii dadeam pe loc pana in limitare de 2-3 ori iesea fum negru ca lumea si dupaia deloc.Acuma dupa remapare scoate,dar decent,si scoate ori de cate ori i-as da in limitare,dar putin.Nu am umblat la turbo,desi ma tenteaza sa ii invart niste spire,sa-i dau o gura de aer.
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • #78
        @ alex_miu Acuma nu mai face zgomotul ala, doar de 2 ori l-am auzit, cine stie ce era...

        @ cosmin_83 Am mers in spatele masinii mele si scoate foarte putin fum negru, e normal pentru diesel dar nu ca la stage 2 care zici ca e cotet din 93 adus de dincolo.si remaparea am facut-o la niste baieti care se ocupa cu asta si multi din tm tot la ei au facut si nu au avut probleme.
        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

        Comment


        • #79
          Ca sa nu moara topicul de tot am facut poze cu ultimele modificari aduse masinii, cam multe avand in vedere ca n-am mai postat de mult timp
          Attached Files
          Last edited by pervert_dory; 19 December 2010, 18:44.
          Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

          Comment


          • #80
            frumoasa masina ! multi km fara probleme ;) bafta in continuare
            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

            Comment


            • #81
              am uitat sa specific:
              -lupe in far
              -xenon in proiectoare
              -stopuri fumurii cu led
              -incalzire in scaune
              -schimbat leduri in consIn primavara vor urma:
              -prelungire capota
              -portbagaj clean
              -jante pe 16"
              -scoaterea siglei din fata
              Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

              Comment


              • #82
                era cazu sa pui si poze ca daca mai state-ai putin iti puneam eu poze. arata foarte bine sa ai bafta de dansa
                Powered by LSS
                http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                Comment


                • #83
                  Doriane m-ai bagat in boala cu stopurile asa ca mi-am luat si eu dar cu sticla clara si interior negru! :P Faina masina!!! Sarbatori fericite!
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • #84
                    cum este cu gumele de iarna mai mari ?
                    sigpic #

                    Comment


                    • #85
                      frumos domne,imi plac stopurile cat te-or costat,bafta in continuare

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by cosmin83 View Post
                        frumos domne,imi plac stopurile cat te-or costat,bafta in continuare

                        Multumesc frumos si a ta e super, stopurile au costat 380 de lei de pe forum.

                        @mrv cum sa fie sunt putin mai late arata mai ok si pe zapada era iuresh cu ele la ce crampoane au.numai bine tuturor
                        Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                        Comment


                        • #87
                          Foarte frumoasa ,bafta in continuare la modificari
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment


                          • #88
                            Ma poate ajuta careva cu niste sfaturi despre cum as putea sa desfac din nou farurile si sa le fac in interior negre? sunt lipite cu masticul special din kitul de lupe care s-a terminat la al doilea far si completat cu mastic negru (pt parbrize cred).sau singura modalitate e sa sparg farurile si sa cumpar altele?
                            Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                            Comment


                            • #89
                              credca merge incalzit masticu .....cu feon industrial ........din acela folosit la infolieri auto !! Am zis CRED !! teoretic masticu ii plastic ......mai maleabil !
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                ce ziceti merita sa iau rotile astea oz 35 anniversary? singurul lucru ce imi displace e diferenta de culoare dar oricand se pot vopsi.
                                Attached Files
                                Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google