B 93 vbd

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    Bafta la "tunarit" in continuare...
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #3
      Off topic:Ce va mai place unora dintre voi sa sariti repede ca nu a pus omu pozele...frumoasa primire i-ati facut
      loganfrance...vad ca esti intradevar pasionat...nici nu ai inmatriculat masina cu numere definitive si i-ai si schimbat tripleleLa interior ai facut ceva?
      Sa te poarte dizelara fara probleme.Succes in continuare
      Last edited by valeriuciprian; 15 February 2009, 18:23.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Aici exemplu de om hotarat. CUm a luat-o ia si pus triple noi. Bravo!


        OFF: asa valeriu, lauda-te ca ai dizelara.

        Frumoasa foc. E prestige nu?
        sigpic

        Comment


        • #5
          Faina masina si scz ptr mai devreme ca nu am avut rabdare...spor la treaba in continuare si sper sa ajungi cat mai departe cu ea.
          Numai bine.
          1 point 6 litre 8 vsigpic

          Comment


          • #6
            Frumoasa masina sa ai noroc de ea cat a fost folia omologata?

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina, din poze nu prea pot sa imi dau seama ce culoare e??
              albastra?
              Bafta la cat mai multi km fara incidente neplacute
              PS: Schiba tips-u de la duda ca nu arata fain, cauta unul care sa iti umple golul de acolo!
              MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

              Comment


              • #8
                Multumesc pentru comentarii
                - Valeriuciprian la interior am schimbat casetofonul si boxele dar vreau sa schimb din nou boxele ca sa put altele mai mari si mai puternice, si vreau sa schimb si scaunele din fata cu modelul RS de la renault
                - iamagi modelul este partener
                - dreamster nu e nimic, sper ca atunci cand ne vom intalni o sa bem o bere impreuna
                - radu2008 folia am puso la Brasov si a costat 310 ron cu tot cu parasolar
                - 89.MIR culoarea este albastru mineral si imi pare rau dar sunt francez si nu am inteles ce vrei sa spui cu:"Schiba tips-u de la duda ca nu arata fain, cauta unul care sa iti umple golul de acolo!"

                Comment


                • #9
                  frumos loganul.spor la modificari

                  Comment


                  • #10
                    loganfrance; 89MIR se refera la acea prelungire de la toba de esapament, ornamentul acela..

                    Comment


                    • #11
                      O masinuta ingrijita

                      Comment


                      • #12
                        salutare.....ma bucur ca ai pus masina si pe forum.....la "my ride "

                        te mai asteptam pe la intalnirile noastre din iasi...ne-a facut placere sa te cunoastem...
                        frumos avatarul...in spatele masinii o bucatica din palatul culturii
                        Last edited by iooon; 16 February 2009, 12:15.
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #13
                          Frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea si sa ai grija de ea.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • #14
                            cat de frumoasa!bv si pt culoare si pt motorizare!daca tot esti asa hotarat sfatul meu e sa-i faci o resoftare!am avut norocul sa merg destul timp cu una la fel resoftata!senzatie!bv,ai grija de ea!
                            "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                            Comment


                            • #15
                              Foarte frumoasa . Bafta la modificari in continuare
                              Last edited by ALeXxuTzu; 16 February 2009, 14:12.
                              b 89 plk

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google