Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Explica-ne si noua cum ai castigat locul I la Cluj te rog?
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Eu4yas - daca nu ai reusit dincolo nimic te-ai gandit ca poate o sa reusesti aici?
      Eu am promis ca nu mai vreau cearta si ma tin de cuvant, cauta cearta si tu si FOF(Andreea13) in alta parte.
      Last edited by FastFurious; 29 June 2011, 22:30.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Eram curios doar! Sa stie si baietii de-aici.

        Esti dragut sa ne spui?

        Nimeni nu cauta cearta. As vrea doar sa ne demonstrezi prin cupa, diploma si cand te-ai urcat pe podium.

        CataFof a fost pe podium la Mioveni, tu nu.

        Cu tot respectul.
        Last edited by Eu4yas; 29 June 2011, 22:33.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Eram la Cluj nu puteam sa fiu la Mioveni.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Eu as zice ca e diferenta mare intre masinile lui FoF si Fast, A lui Fof e de liniute si alte chestii si a lui Fast e de Showroom, nu zic ca nu ar face fata unei liniute dar cand a fost modificata masina nu a fost un targhet cel de liniute si mai mult un targhet pentru showroom.

            Comment


            • @Fast

              Esti fenomenal!

              Eu voiam sa ne convingi cum ai luat tu locul 1, la Cluj. Baiatul asta Fof are diplomele si cupele in brate, nu mai vorbesc de X exemple de video!
              La voi cum a fost? S-a dat o cupa si v-ati luat fiecare un loc? Sau cum?
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Intreaba pe cine a fost acolo.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • realitatea este ca toti care au participat acolo au primit cate o cupa...
                  Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                  Comment


                  • Originally posted by FastFurious View Post
                    Eu4yas - daca nu ai reusit dincolo nimic te-ai gandit ca poate o sa reusesti aici?
                    Eu am promis ca nu mai vreau cearta si ma tin de cuvant, cauta cearta si tu si FOF(Andreea13) in alta parte.
                    eu nu caut nici o cearta , doar vroiam (si vreau in continuare) o dovada la acel loc 1.
                    pe mine daca ma intreaba cineva de dovada , am 7 mii de dovezi sa le arat...dar tu ? si sa nu imi zici ca sa strigat pe scena acolo , cum ma luam la misto prietenii tai din cluj.

                    Comment


                    • pana la urma o sa fie si bataie...
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Originally posted by FastFurious View Post
                        Intreaba pe cine a fost acolo.
                        Dar tu nu ne poti demonstra? Nu am intrebat pe altu, am intrebat direct la sursa daca mi s-a ivit ocazia.

                        Si de ce ai spus acolo pe celalalt forum, unde am fost fair si am pastrat acelasi nick cand puteam sa par nobody, ca ai luat locul I si aici nu ai spus nimic?
                        Taman de-aia am intrat acolo, pentru vorbele aruncate de tine.

                        Eu nu ti-am spus dumitale nimic pana acum de rau, cu toate ca trebuie sa recunosc, nu-mi place masina de nicio culoare, nu-mi plac nici cei 98 de cai pe care-i detii (la stage 3 cred ca ajungi la 130 cp fara probleme) dar pana la a castiga locul 1 ca a strigat tovarasul dumneavoastra pe scena mai avem mult.

                        Mult succes!
                        Last edited by Eu4yas; 30 June 2011, 00:21.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • FoF-ule cine te-o suparat? Spune-i la 1q?

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Dar tu nu ne poti demonstra? Nu am intrebat pe altu, am intrebat direct la sursa daca mi s-a ivit ocazia.

                            Si de ce ai spus acolo pe celalalt forum, unde am fost fair si am pastrat acelasi nick cand puteam sa par nobody, ca ai luat locul I si aici nu ai spus nimic?
                            Taman de-aia am intrat acolo, pentru vorbele aruncate de tine.

                            Eu nu ti-am spus dumitale nimic pana acum de rau, cu toate ca trebuie sa recunosc, nu-mi place masina de nicio culoare, nu-mi plac nici cei 98 de cai pe care-i detii (la stage 3 cred ca ajungi la 130 cp fara probleme) dar pana la a castiga locul 1 ca a strigat tovarasul dumneavoastra pe scena mai avem mult.

                            Mult succes!
                            Nu esti obligat sa-ti placa masina mea cu cei 98 Cp reali masurati pe Dino si sa stii ca la stage 3 poate o sa am mai mult de 150 Cp. reali.
                            Pe mine nu ma intereseaza cupele, eu am fost la Cluj si m-am simtit foarte bine in atmosfera de show, cu toate ca in prima zi am avut o mica problema stresanta pe cap.
                            Eu m-am dus acolo sa ma intalnesc cu oameni care inpartasesc aceiasi pasiune cu mine , nu m-am dus dinainte sigur ca o sa castig ceva sau ca sa fac caterinca de cineva, dar tu nu ai de unde stii toate astea ca nu ai fost acolo si nici nu ma cunosti.
                            Arunci cu vorbe doar sa cauti scandal, dar pot sa-ti garantez ca nu ma intereseaza vorbele nimanui.
                            Eu mi-am facut masina pentru mine, pe banii mei si dupa cum am visat fara ca cineva sa fi contribuit cu ceva la tot ce sa realizat la masina.
                            Indiferent de ce o sa scrieti voi eu o sa continuu sa-mi duc la indeplinire planurile pe care le am pentru masina.Pana acum existau 2 mari probleme masina arata perfect dar avea nevoie de alte jante si era nevoie sa nu mai fie cocotata, acum daca s-au rezolvat aceste 2 probleme si eu zic ca masina arata aproape cum mi-o doresc voi tot o sa aruncati cu vorbe asa ca voi continuati cu aruncatul vorbelor si eu o sa-mi fac in continuare masina dupa placul meu.
                            Am invatat un lucru pe forumurile din care fac parte si anume ca vesnic persoane care sunt cu realizari infime la masinile lor sau chiar nu au masini comenteaza si dau sfaturi la altii care au facut ceva la masinile lor, asa ca bateti in continuare din gura ca pe mine nu ma doare capul.
                            Vreau sa inchei prin a-ti spune ca daca te face fericit sa tii ca ai dreptate tu stii exact cum a fost la Cluj si ai explicat corect ce ai avut de explicat.
                            Fi impacat si dormi linistit ca dupa cum am vazut ai cam avut cosmaruri si nu vreau sa te am pe constiinta.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Nu am avut si nu voi avea niciodata cosmaruri, mai ales din cauza ta domnul meu. Fii pe pace.

                              Stii care e problema? Stii de ce am scris pe celalalt forum? Pentru ca ai facut o afirmatie!!!

                              Total eronata!!!!!!

                              Iata si un raspuns al unui om mai in masura.

                              Acum ceva ani buni am renuntat la numerotarea locurilor la premiere (Locul 1,2,3) tocmai din acest motiv. Marea majoritate dintre voi NU suporta un clasament, bazat indiferent pe ce. Parerea si gustul personal primeaza intodeauna asa ca... o sa va multumiti cu solutia asta:

                              Masinile nu au fost premiate cu Locuri. Sunt Top Autohtona, amandoua, si pe ambele cupe va scrie EXACT aceeasi chestie. Nu exista Locul 1 si Locul 2. Masina lui Radu a fost anuntata prima la scena, dar asta nu semnifica un Loc 1. Imi cer scuze daca a fost vreo confuzie.......................................... .........
                              Inca ceva. Sunt multi oameni carora daca le spui ca domne nu-mi place masina ta, innebunesc, o iau la fuga, cum adica sa nu-ti placa???
                              Nu caut scandal, niciun fel de scandal. Intelege o data!!!!

                              Te-am intrebat doar cum ai castigat dumneata la Cluj???
                              Raspunsul il ai mai sus!

                              Legat de masina ta, mie nu-mi place, iti mai spun inca o data, poti sa faci ce vrei dumneata la ea, poti sa ti-o faci cum vrei.
                              Ma bucur ca investesti dar atat!

                              Succes pe mai departe si vezi ca totusi nu ai castigat LOCUL I!!!!!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Radule , nu contest caii pe dyno , dar ca sa`ti faci o idee , cel mai precis dynamometru din tara este cel a lui Racingcode.

                                Am mai observat o chestie la tine in tot acest timp de cand te cunosc , daca cineva nu iti lauda masina si doar pune o intrebare care nu iti convine tie (aici nu ma refer la critici si la alte basme) , sari ca ars si dintr`o conversatie care ar trebui sa fie amicala , o duci cearta tot din cauza ta , din cauza cuvintelor alese de tine.

                                deci pana la urma nu ai locul 1 , ambele masini au luat cupa pentru participare la autohtona.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google