Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar nu ai fi vrut sa ma uit dupa baieti?
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • felicitari.vezi ca nu te uit cu berea)))
      [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

      Comment


      • Originally posted by bitza_bik View Post
        felicitari.vezi ca nu te uit cu berea)))
        Mersi, de abia astept.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • felicitari pentru premii :] la mai multeeeeeeeeeeeeeeeeeee :d
          sigpic
          Fuck the Fuel Economy!

          Comment


          • Multumesc.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Un Logan..............diesel.............Low and Fast:
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Originally posted by FastFurious View Post
                Am incheiat anul acesta cu participarile la show-uri si pot sa spun ca am avut un an plin in care am participat la 4 show-uri si am abtinut 6 premii.
                Vitrina cu trofee:
                Attached Files
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • foarte frumos..bafta la mai multe.!!!
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                  Comment


                  • Merge tractorasul Ce conteaza viteza reala, ireala sau din basme. Viteza maxima pe drum drept (pe ceas) pare 180-185, iar la vale 200 pe ceas. Este rapid pentru 90 de cai, sau cat are.
                    Iar pt cei care se simt lezati, va reamintesc: e diesel si are doar 90-100 de cai, deci relax

                    PS: imi plac trofeele si faptul ca esti perseverent in ceea ce privesc competitiile. De restul comentez mai putin, ca n-avem aceleasi gusturi, deci sigur iese cu bataie.

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      Merge tractorasul Ce conteaza viteza reala, ireala sau din basme. Viteza maxima pe drum drept (pe ceas) pare 180-185, iar la vale 200 pe ceas. Este rapid pentru 90 de cai, sau cat are.
                      Iar pt cei care se simt lezati, va reamintesc: e diesel si are doar 90-100 de cai, deci relax

                      PS: imi plac trofeele si faptul ca esti perseverent in ceea ce privesc competitiile. De restul comentez mai putin, ca n-avem aceleasi gusturi, deci sigur iese cu bataie.
                      Multumesc de aprecieri.
                      P.s:Poti sa zici orice ca sigur nu iese cu bataie, au trecut vremurile alea cand ma deranjau vorbele de pe forumuri.Fiecare cu ce ii place.
                      Eu visez la asta, dar pana atunci ma plimb cu Loganul pe care il am si l-am facut dupa placerea mea:
                      Attached Files
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Cea mai desteapta contestatie pentru radar:

                        Chiar daca a sarit calul cu enorm de mult peste viteza regulamentara, omul le-a inchis gura politistilor cu cea mai desteapta contestatie pe care o stim! Senzational! Uite cum a contestat amenda un francez prins cu 250 kmh ! Aplicabila si la noi?

                        Contestatia unui automobilist din Franta surprins de radar cu 250 km/h pe o portiune de sosea cu viteza limitata la 70!!!

                        "Domnule Presedinte, cu privire la procesul verbal intocmit, rog sa aveti in vedere urmatoarele: intr-adevar, am vazut semnul de circulatie de "70", scris cu negru pe fond alb si incadrat intr-un cerc rosu, pe un panou fara nici o alta indicatie de unitati de masura. Dar dupa cum stiti, Legea din 4 iulie 1837 impune ca obligatoriu in Franta sistemul metric, in timp ce Decretul nr. 65-501 din 3 mai 1961, modificat conform directivelor europene, defineste ca unitati de baza legale, unitatile Sistemului International (S.I.). Ori, in sistemul de unitati S.I., unitatea de masura a lungimii este metrul, iar unitatea de masura a timpului este secunda. Este deci evident ca unitatea de masura legala a vitezei este metrul pe secunda. Eu nu pot sa-mi imaginez nici o clipa ca Ministerul de Interne nu ar aplica Legile Republicii. Prin urmare, 70 metri/secunda corespund exact la 252 kilometri/ora. Politistii au afirmat ca eu am fost cronometrat cu 250 km/h, lucru pe care eu nu-l contest. Ma aflam, deci, cu 2 km/h sub limita autorizata de viteza. Va rog sa luati nota si sa-mi restituiti permisul de conducere. Am onoarea sa va salut!"
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • asta da ... no comment

                          Comment


                          • No comment....)
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • nice car and a nice ride today dar cam greu cu GPS-u:P

                              Comment


                              • Ma bucur ca ne-am intalnit ,ne-am cunoscut si ca iti place cum arata si cum merge masina mea.
                                Bafta in realizarea ideilor de care mi-ai vorbit ca vrei sa le pui in practica la masina ta !!!
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google