Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 10%??????
    interesant...
    bafta;)
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Un DVD, parasolarele cu display , oglinda retrovizoarea, ceasuri plasma, aeratoare rosii volan si husa schimbator in rosu crezi ca-i mai mult de 10% cat am zis ?
      Astea toate sunt lucruri banale si foarte simple fata de ce am in plan.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • totusi...la interior nu prea vad ce e de modificat...da nah...uh stii
        bafta...
        Last edited by FloNZN; 31 August 2009, 17:29.
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • PFL-ule acum cateva zile erai in spatele meu(MS 98 AMD) in ludus am vrut sa opresc dar eram cu maicamea in masina.dupa ce am lasat-o acasa am dat vreo 2 ture de oras dar nu te-am mai vazut.
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • Mergeam la Atintis unde am avut un deces, dar tu erai prea speriat si nu eram sigur daca sti de gluma.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • auzi la el speriat,cred ca glumesti man).nu eram speriat dar eram cu maicamea in masina si stii cum e,ca si ucm as fi cu examinatorul cand dai orasul pt permis.asa trebuie sa fiu eu la volan cand sunt cu maicamea in masina,gigel = cuminte,sa respect regulile si asa mai departe

              cand mai treci prin ludus sau chiar vi prin ludus da un semn si ne intalnim la un suc sau ceva,sa povestim doar suntem colegi nu?
              Last edited by dj_dragos; 31 August 2009, 18:48. Reason: Automerged Doublepost
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • Originally posted by dj_dragos View Post
                auzi la el speriat,cred ca glumesti man).nu eram speriat dar eram cu maicamea in masina si stii cum e,ca si ucm as fi cu examinatorul cand dai orasul pt permis.asa trebuie sa fiu eu la volan cand sunt cu maicamea in masina,gigel = cuminte,sa respect regulile si asa mai departe

                cand mai treci prin ludus sau chiar vi prin ludus da un semn si ne intalnim la un suc sau ceva,sa povestim doar suntem colegi nu?
                Promit ca te anunt cand mai merg la Atintis si trec prin Ludus.
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • bafta in continuare..........sper ca sa gasesti jantele potrivite ca marime si aspect pt masinuta ca merita! BV
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • Originally posted by 89.MIR View Post
                    bafta in continuare..........sper ca sa gasesti jantele potrivite ca marime si aspect pt masinuta ca merita! BV
                    Multumesc de urari si aprecieri.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • PFL-ule atunci te astept prin ludus la un pahar de vorbe.
                      Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                      Comment


                      • Originally posted by dj_dragos View Post
                        PFL-ule atunci te astept prin ludus la un pahar de vorbe.
                        Poate sambata trec prin Ludus.
                        Mai vorbim.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • sambata sunt acasa.0760306962 sau 0731846811 sunt numerele mele de telefon daca vi dai un sms sau ma suni si ne intalnim colegu.numai bine
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • bv ptr logan.. succes in cea ce faci si sa sti ca mereu urmaresc topicul..
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by unknown View Post
                              bv ptr logan.. succes in cea ce faci si sa sti ca mereu urmaresc topicul..
                              Multumesc mult dar din pacate dupa cum ai vazut anul asta din cauza crizei si din cauza ca sunt cu casa in constructie nu am reusit sa fac prea mult la masina , dar nu am renuntat la idei si voi continua in limita posibilitatilor.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Azi am avut o idee noua, priviti ce a iesit...................
                                Astept pareri.
                                Attached Files
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google