Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am numerele vechi pentru care am platit Cj 17 RAD................vedem daca mai exista.......
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • OOOOOO, Frumos Radu,
      Super faine jantle
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Ooooooooooo, vara Sibianu de mult nu mai stiu nimic de tine..............., multumesc de aprecieri.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • Daca ai mai platit anual o taxa da inca sunt valabile. Daca nu le cumperi iar. Am patit la fel aveam placile in casa si cand m am dus sa inmatriculez loganul am vrut nr mele mi au zis ca nu mai sunr valabile decat sa le cumpar iar ( preferential)

          Comment


          • Le cumpar daca trebuie ca doar nu costa 1 milion de euro...........
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Nu mai stiu cat costa dar cel mai bine intrebi la rar de disponibilitatea nr tale. Cu stima

              Comment


              • Foarte frumoase jantele, sa ai grija de ele.
                sigpic

                Comment


                • Frumoase jantele, dar parca prea mici in comparatie cu masivitatea masinii...Ar trebui lasata mai jos, zic eu
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • In poze masina este mai sus de spate datorita faptului ca nu a fost lasata frana de mana si nu a fost miscata de pe loc.Si cu jantele astea masina este la fel de jos/sus ca si cu jantele dinainte si nu o sa o las mai jos ca sa ma pot bucura de ea pe drumurile pe care le am in zona in care circul.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Imi place foarte mult cum arata cu jantele astea, ma bucur ca s-au potrivit!
                      MY CLA

                      Comment


                      • Felicitari pentru masina! Chiar arata intr-un mare fel.
                        Cat despre ...
                        Originally posted by FastFurious View Post
                        Cine stie ce posibilitate reala exista ca luna viitoare cand termin cu leasingul la masina si o trec pe mine sa trec in carte jantele pe 17 cu cauciucuri 205/45/17?
                        Pot sa iti spun pe scurt - si eu am umblat pe la RAR la un moment dat ca vroiam sa omologhez jantele pe 16" - ai nevoi in primul rand de o NOTA THENICA emisa de producator in care acesta sa specifice faptul ca autoturismul este "compatibil" cu asa ceva. Apoi te duci la RAR (cu cel putin vre-o mie de euro) si iti omologheaza dimensiunea respectiva.

                        Bafta cu proiectele viitoare
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • Imi plac tare mult jantele ;)


                          Nu-i chiar asa Daca ai relatii se rezolva cu o mica atentie si aia e si fie vorba cand iti pe Logan jante pe 16,18 etc nu te duci asa ca "mamaie" la aia de la RAR, mergi printr-o cunostinta ceva si aici ma refer la noi toti. Si eu ma gandeam sa merg sa ma interesez dar pana am inceput sa mi fac mici cunostinte asa prin interior
                          Sa vad si eu cum stau cu timpul si o sa umbu sa mi omologhez anvelopele 195/55 15, evacuarea si lupele ( cand le-oi monta ).
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • OFF: nu o sa iti omologheze nimeni lupele...metoda incercata de mine prin cunostinte la rar
                            On: imi place mult masina si noile jante...sa le invarti sanatos
                            Last edited by 77sky; 15 May 2014, 20:14.

                            Comment


                            • Originally posted by Christnacht View Post
                              Imi plac tare mult jantele ;)


                              Nu-i chiar asa Daca ai relatii se rezolva cu o mica atentie si aia e si fie vorba cand iti pe Logan jante pe 16,18 etc nu te duci asa ca "mamaie" la aia de la RAR, mergi printr-o cunostinta ceva si aici ma refer la noi toti. Si eu ma gandeam sa merg sa ma interesez dar pana am inceput sa mi fac mici cunostinte asa prin interior
                              Sa vad si eu cum stau cu timpul si o sa umbu sa mi omologhez anvelopele 195/55 15, evacuarea si lupele ( cand le-oi monta ).
                              Daca reusesc sa rezolv ceva , ii bine daca nu iarasi ii bine si cum am circulat pana acum o sa circul in continuare.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Care dintre voi ati mai avut masina fabricatie 2007, cumparata in leasing si ati inmatriculat-o?Ati platit taxa de prima inmatriculare la inmatriculare?
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google