Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi ca mi-ai atras atentia m-am grabit si nu am fost atent,dar poate-s la fel.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • iti poti pune etrieri de van si tamburi pe spate,tot de van,sunt mai mari si zic eu mai eficienti decat originalii,se vad mult mai bine vopsiti,ca sunt mai mari si ies mai repede in evidenta...eu as opta sincer pt discuri spate,dar dupa cum ti-am zis,o mai amanuntita informare,ca sa nu iti fuga titiul de sub fund
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Incet, incet, incepi sa le intelegi, toate aceste informatii care te vor ajuta in viitor cu ajutorul unora mai priceputi, asa colegi !!! deci se poate !!!
        Last edited by kenjiro_sanga; 3 October 2009, 17:09.
        sigpic
        Maică, ce mafioți de treabă !!!

        Comment


        • etrieri de MCV nu sunt la fel ca cei de VAN.
          daca tot dai un ban , alege de VAN.
          intra la topic la dsing si o sa vezi acolo toata treaba.

          Comment


          • Originally posted by kenjiro_sanga View Post
            Incet, incet, incepi sa le intelegi, toate aceste informatii care te vor ajuta in viitor cu ajutorul unora mai priceputi, asa colegi !!! deci se poate !!!
            Asa est normal, pentru asta sunt forumurile de genul acesta sa invatam unii de la altii nu sa facem misto unii de altii.
            Multumesc.

            CataFOF - multumesc de indrumare si de sfat.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Ok, multumesc si eu, mai vb.
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • Originally posted by 1q Mitru View Post
                Avand in vedere ca la mine (Benzinar) remaparea nu mi-ar aduce decat vreo 8-9 martoage, ce crezi merita ?
                Ma asteptam sa ne spui mai multe despre remapare. De exemplu Dabagaul?
                Pentru necunoscatori Dabagaul este dealul pe care il urci la iesirea din Turda spre Cluj.
                SOC!!!!
                Azi am fost pentru prima data la Cluj dupa remapare.Mergand spre Clujmai incolo de intrarea in Copaceni m-am adus aminte de "testul Dabagaului" si am calcat-o.
                Rezultatul:SOC DE SOC , parca ii alta masina.
                Nu vreau sa dau cifre sa nu aud discutii, dar dupa ce fac testul pe Dino o sa va zic ce am observat la "testul Dabagaului".
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • ai mers cu 190 ?

                  Comment


                  • As vrea eu , dar nici chiar asa.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Mama ce-ti mai place sa ne fierbi!

                      Comment


                      • Radule asa ii la inceput ) il simti dupaia parca parca ar mai trebui.. eu cateodata ma mai sperii cand vad cum ajunge 1-2 la 4000 ) si imi dau seama ca trebuie sa schimb)
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Originally posted by KeanuRev View Post
                          Radule asa ii la inceput ) il simti dupaia parca parca ar mai trebui.. eu cateodata ma mai sperii cand vad cum ajunge 1-2 la 4000 ) si imi dau seama ca trebuie sa schimb)
                          Fara suparare ori cand ar mai trebui dar ..............sa nu uitam un lucru tu nu ai aceiasi varianta de remapare ca si cea care o am eu si sa stii ca este diferenta mare.

                          Achizitie noua, in cateva zile va ajunge la mine si urmeaza montajul.
                          Multumesc d-lui VIOREL de la LOG TUNING.
                          Last edited by FastFurious; 6 October 2009, 13:28. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • .................................................. ...............................................
                            Attached Files
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Foarte fain cesuletul :-)) Sa vedem cum va arata montat pe masina, nu ?! :-))
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                              Comment


                              • Ma gandesc unde sa le montez.
                                As vrea sa-l montez pe stalpul din stanga al parbrizului dar astept pareri si sfaturi.

                                Am hotarat o sa montez ceasul de boost pe stalpul parbrizului din stanga alaturi inca de 2 ceasuri care vor urma.
                                Last edited by FastFurious; 7 October 2009, 08:57. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google