Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nimic nou deocamdata, pentru moment doar "tuning home".
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • frumoasa rau sa o stapanesti sanatos si multi km cu ea si fara probleme

      Comment


      • jentile fac toti banii, eu sunt mare fan jentilor cu buza de aceea detin un set de jenti borbet a. minunata masina

        Comment


        • FAstFurious tu vei participa la evenimentul programat pe 15-16 mai la Cluj?daca vei fi pe acolo sunt sanse foarte mari sa ne intalnim pe acolo.Oricum de iti vad masina vin la o mica poveste daca se poate colega.
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • Originally posted by dj_dragos View Post
            FAstFurious tu vei participa la evenimentul programat pe 15-16 mai la Cluj?daca vei fi pe acolo sunt sanse foarte mari sa ne intalnim pe acolo.Oricum de iti vad masina vin la o mica poveste daca se poate colega.
            O sa fiu acolo la standul "Team CSR", te astept cu placere.
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • Ok FastFurious,oricum voi trece si pe acolo ca il voi vizita si pe colegul tau Bubu.In orice caz masini superbe si adevarate pot spune ca sunt in Team CSR.Bafta si ne vedem la Cluj colegu
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • Azi iubi meu-PFL-ul implineste 3 ani.
                La multi ani iubi!!!
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • la multi ani si km

                  Comment


                  • din anumite motive pe care nu le cunosc nu prea poti primi mesaje si ca sa iti raspund la mesaj iti spun ca jentile de abia le-am cumparat le am de o saptamana si inca nici nu au ajuns pe masina. sunt foarte curios sa vad cum va arata si mai ales daca atinge pe unde la greutate. bafta in continuare

                    Comment


                    • Multumesc de raspuns.
                      Sa ai noroc de jane si nu in ultimul rand de masina.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • sa il saluti si pe domnul UFO din partea mea. imi pare ffff rau ca nu pot sa vin la cluj si imi facusem multe planuri. distractie placuta la cluj

                        Comment


                        • Fast ti-am vazut PFL-u acum vreo 2 zile la intrare in turda,mergeam spre cluj,frumoasa masina domn'le ce sa mai,superba.Abia astept sa o studiez mai atent live la Cluj
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • Ma bucur cand cineva imi spune ca-i place masina mea.Multumesc de aprecieri.
                            De ce nu ai oprit?
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Masina era fata-n fata cu spalatoria sau vilcanizarea de la intrare in Turda, pe prima strada la stanga dar nu am putut opri ca ma grabeam sa ajung la Cluj,eram cu un megane negru sedan.Tot cu acea masina voi mai umbla pana cand voi reusi sa-mi achizitionez si eu una ca nu mai am golanu.Dar data viitoare iti promit ca voi opri cand mai vad PFL-u indiferent de cat de grabit voi fi.numarul de inmatriculare la megane e MS 08 AZB.ma observi usor ca am tatuaj pe gat in partea stanga,usor observabil
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • Eram la colegu cu loganu alb Cj 83 VAN care acolo sta.
                                O intalnire cu un coleg forumist oricand este o placere.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google