Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorine... ... daca ne-am apucat de tuning la Dacia Logan nu stiu cat de maturi si intregi la minte mai suntem ))
    sigpic

    Comment


    • Gicule, ai dreptate, dar chestiunea este ca unele lucruri pot fi spuse si sub alta forma!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • Originally posted by cristi_timidu View Post
        haideti fratilor sa ne calmam ca nu este cazul sa ne certam intre noi ca si asa avem destui carcotasi veniti sa isi de-a si ei asa cu parerea.
        fiecare arata bine in felul ei pentru ca nici o masina nu este finalizata asa cum ar dori proprietari. eu unul pot sa spun ca nu sunt un mare fan al body kit-urilor dar pentru ca sunt un nationalist convins am facut o exceptie.
        putin calm nu stica mai ales in perioada asta in care fiecare avem zile proaste
        peace
        Sunt calm si nu m-am legat nici o data de nimeni.

        Originally posted by MS 41 NZN View Post
        doamne si fereste...pe forumu asta nu poate fi liniste niciodata?
        radu,parerea mea e sa nu mai bagi in seama chiar tot , lasa lumea sa se bucure cum vrea si o sa vezi ca e totul altfel...numai bine!
        Nu bag in seama pe multi dar cand vad atata rautate mi se face scarba.

        Originally posted by sibianul View Post
        Mah...ce dreaq aveti?
        Cu-i nu-i place, sa nu se uite....
        Cine poate da o parere, sa o dea dar sa nu intepe la modul jognitor!

        Haideti, ca toti suntem oameni maturi!
        Uni doar sunt oameni maturi Sorine, uitate ca intodeauna colegul la mine sa gasit sa vorbeasca aiurea.
        Last edited by FastFurious; 20 July 2010, 21:39. Reason: Automerged Doublepost
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • MA oameni buni,gusturile nu se discuta si asta o stiti cu totii.Fiecare isi modifica masina dupa bunul plac.Ca se intampla sa nu le placa acest lucru la multi,asta este.Sunt oameni si oameni.Eu consider ca in acest forum trebuie sa fim deschisi si corecti cu fiecare.Se mai dau replici acide sau jignitoare din cand in cand.Unii vorbesc din invidie,altii doar ca sa se afle in treaba,iar altii poate fara sa realizeze in speranta ca da un sfat sau isi exprima parerea despre masina.Linistiti-va cu totii ca asta nu e treaba ma oameni buni.Sunteti toti oameni in toata firea,ce-s cu copilariile astea?Jokere tu ti-ai facut masina cum iti place tie ascultand in acleasi timp si de sfatul prietenilor forumisti si presupun ca la fel ai facut si tu Radu.Parerea mea este urmatoarea:indicat ar fi sa apreciem efortul depus de fiecare proprietar in parte,sfatuindu-l in acelasi timp nu din invidie si rautate ci din dorinta de a da un sfat bun.Sunt multe concursuri la care se apeleaza la prieteni si cunostinte.Nu conteaza fiecare cum a casitgat.Ce a fost a fost,timpul nu se mai poate da inapoi.
          Deci in concluzie,ar fi bine sa va linistiti si sa fim oameni maturi si sa incercam sa ne intelegem bine,lasand capriciile la o parte.Respect pentru toti si multa bafta in continuare Radule si Jokere
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • nu va mai certati loganu lui FastFurious e facut de gustu lui ce daca are suspensia stock lui nu ii permite kitu si roti mari sunt frumoase si astea e o masina gandita bine bafta
            vopsitorie preturi bune

            Comment


            • Originally posted by dj_dragos View Post
              MA oameni buni,gusturile nu se discuta si asta o stiti cu totii.Fiecare isi modifica masina dupa bunul plac.Ca se intampla sa nu le placa acest lucru la multi,asta este.Sunt oameni si oameni.Eu consider ca in acest forum trebuie sa fim deschisi si corecti cu fiecare.Se mai dau replici acide sau jignitoare din cand in cand.Unii vorbesc din invidie,altii doar ca sa se afle in treaba,iar altii poate fara sa realizeze in speranta ca da un sfat sau isi exprima parerea despre masina.Linistiti-va cu totii ca asta nu e treaba ma oameni buni.Sunteti toti oameni in toata firea,ce-s cu copilariile astea?Jokere tu ti-ai facut masina cum iti place tie ascultand in acleasi timp si de sfatul prietenilor forumisti si presupun ca la fel ai facut si tu Radu.Parerea mea este urmatoarea:indicat ar fi sa apreciem efortul depus de fiecare proprietar in parte,sfatuindu-l in acelasi timp nu din invidie si rautate ci din dorinta de a da un sfat bun.Sunt multe concursuri la care se apeleaza la prieteni si cunostinte.Nu conteaza fiecare cum a casitgat.Ce a fost a fost,timpul nu se mai poate da inapoi.
              Deci in concluzie,ar fi bine sa va linistiti si sa fim oameni maturi si sa incercam sa ne intelegem bine,lasand capriciile la o parte.Respect pentru toti si multa bafta in continuare Radule si Jokere
              Eu am respectat pe toata lumea si nu am atacat nici o data doar daca am fost atacat, nu am cu nimeni nimic, nu m-am pretins a tot cunoscator si nu am dat sfaturi nici o data, am apreciat pe fiecare pentru pasiunea si munca depusa.
              In schimb colegul care le stie pe toate, mereu ma musca de......, poate ma intorc o data cu fata sa vad daca ma mai musca.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • nu te critic, e doar o parere personala ca nu mi place kitu masiv....pentru ca imi place mai mult stilul DUB mai clean, da daca tie iti place sa ai grija de el sa nu l ciobesti :P
                cat despre finante te inteleg....chiar are nevoie de jante mai mari si suspensie da daca n ai de unde cu ce sa le faci...si eu am mare nevoie de jante, da daca nu sunt bbani..plus ca lucrezi la o casa, ce e lucru de laudat
                spor la modificari in continuare
                sigpic

                Comment


                • Radule parerea mea ar fi ca ar trebui la o intrunire ceva sa va intalniti fata-n fata si sa discutati, nu pe forum.Ca pe forum aceasta cearta sa poate agrava foarte usor.Iti inteleg perfect situatia si nervii.Prin ceva asemanator am trecut si eu si voi mai trece de foarte multe ori.N-are rost sa va tot certati pe forum.Vreti sa se linistiteasca apele vorbiti fata-n fata sau daca nu se poate nici cum, atunci la telefon,parerea mea.Numai bine domnu
                  Last edited by dj_dragos; 21 July 2010, 20:27.
                  Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                  Comment


                  • Originally posted by dj_dragos View Post
                    Radule parerea mea ar fi ca ar trebui la o intrunire ceva sa va intalniti fata-n fata si sa discutati, nu pe forum.Ca pe forum aceasta cearta sa poate agrava foarte usor.Iti inteleg perfect situatia si nervii.Prin ceva asemanator am trecut si eu si voi mai trece de foarte multe ori.N-are rost sa va tot certati pe forum.Vreti sa se linistiteasca apele vorbiti fata-n fata sau daca nu se poate nici cum, atunci la telefon,parerea mea.Numai bine domnu
                    Dragos mersi de sfat, dar nu stiu ce sa zic.......................
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Originally posted by CataFOF
                      te faci de ras degeaba , arunci pozele cu masina aia a ta sau nu ?
                      Autobuze vedem toti zilnic, nu cred ca este cineva curios sa vada o poza cu autobuzul RATB-ului cu care circula individul asta jerry.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • jerry , ai te rog unpic de respect fata de membrii mai vechi , si daca ceva nu este pe gustul tau , te rog sa te abtii , altfel cu siguranta vei privii forumul doar ca GUEST ...

                        FastFurios , nu te mai agita nici tu ... stii cel mai bine ca la My Ride asta se intampla : se comenteaza ! ...

                        Comment


                        • Originally posted by skandal View Post
                          jerry , ai te rog unpic de respect fata de membrii mai vechi , si daca ceva nu este pe gustul tau , te rog sa te abtii , altfel cu siguranta vei privii forumul doar ca GUEST ...

                          FastFurios , nu te mai agita nici tu ... stii cel mai bine ca la My Ride asta se intampla : se comenteaza ! ...
                          Eu inteleg dar deja devine nesimtire.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • e ok , Nu mai da QUOTE la ultimul post

                            pentru jerry , te rog sa mai comentezi masini atunci cand si masina ta apare la my ride , pana atunci orice post pus la my ride cu un comentariu rautacios , va fi considerat FLAME ..

                            o zi buna la toti !

                            Comment


                            • Mersi de ajutor.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • O poza de la Sibiu in care ma bucur pentru dubla FERRARI de azi din F1.
                                Attached Files
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google