Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mersi "sorin_pss" ma ajuta mai mult daca stiu cat ai distanta de la sol la bara fata si spate si distanta de la sol sub praguri.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • #62
      bravo tata, adevarat car-ul, cred ca 10 din 10 intorc capul dupa ea...superb kitul...daca pune-ai pe ea rotile mele cu tot cu gumele(senilele) mele mucles toata lumea!!! bafta si nu te opri...

      Comment


      • #63
        Mersi "LAE" nu am de gand sa ma opresc aici , dar anul acesta sunt cu casa in constructie si din pacate "IUBI" meu va fi pe locul 2 la prioritati dar nu o so neglijez de loc.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • #64
          Saptamana trecuta in 10-12 Aprilie am participat la Bucuresti in incinta Rom Expo la Tuning Days 2009,unde am facut ultimele poze pe care astept sa le comentati cu totii:
          Attached Files
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • #65
            Originally posted by FastFurious View Post
            Saptamana trecuta in 10-12 Aprilie am participat la Bucuresti in incinta Rom Expo la Tuning Days 2009,unde am facut ultimele poze pe care astept sa le comentati cu totii:
            .................................................. .................................................. ...
            Attached Files
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • #66
              frumoasa masinuta ta,ma leg si eu de jante...is prea mici...restu merge,e frumoasa;)
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • #67
                dupa cum am mai zis masina ta e super dar stii ce o face kitul de la pilot si lcd urile atat..parerea mea ai lipseste foliea neagra si niste jante mai mari pt kitul tau...in rest masina e belea...
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #68
                  am vazut-o live !!! E o bestie . Iti mai trebuie niste jante mai mari. Respect!!!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #69
                    asta nu e kitu de la pilot !

                    Comment


                    • #70
                      Super masinuta. Am vazut-o la tuning days si arata bine. Legat de interior:ceasurile alea cu plasma nu prea dau bine, se vad niste cerculete nasoale unde se aprind ledurile pentru faruri,semnal,benzina,etc...Si presurile de cauciucnu prea se asorteaza cu nimic din masina. Spor in continoare.
                      P.S: Arata mai bine eleronul asta(banuiesc ca este cel de la pilot XL) decat cel care facea parte din kit.

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by florin_dnf View Post
                        dupa cum am mai zis masina ta e super dar stii ce o face kitul de la pilot si lcd urile atat..parerea mea ai lipseste foliea neagra si niste jante mai mari pt kitul tau...in rest masina e belea...
                        Cu exceptia eleronului de pe spate nu am montat nimic(bara fata, bara spate , praguri si pasaje aripi)din Kitul de la Pilot,iar folia si jantele vor urma in curand..................... numai sa mai fac ceva bani ca de lucru la masina mai am la greu.

                        Originally posted by male_valy View Post
                        Super masinuta. Am vazut-o la tuning days si arata bine. Legat de interior:ceasurile alea cu plasma nu prea dau bine, se vad niste cerculete nasoale unde se aprind ledurile pentru faruri,semnal,benzina,etc...Si presurile de cauciucnu prea se asorteaza cu nimic din masina. Spor in continoare.
                        P.S: Arata mai bine eleronul asta(banuiesc ca este cel de la pilot XL) decat cel care facea parte din kit.
                        Mersi de aprecieri, daca ma abordai la Tuning Days puteam sa-ti arat in portbagaj un set de presuri rosii din tabla se aluminiu striata(tabla nu imitatie ca la cele din piete)doar ca nu sunt facute special pentru Logan si nu am avut timp sa le adaptez.
                        Referitor la ceasuri pentru momet raman la varianta asta dar vor urma si la ceasuri modificari.
                        Last edited by FastFurious; 22 April 2009, 09:05. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • #72
                          Salut, intr-adevar te ocupi de ea, este frumoasa.

                          Legat de arcuri, fara suparare ti-as sugera sa te linistesti, n-ai sa mai poti merge cu ea.
                          Fereasca D-zeu sa dai in vreo groapa. Mai bine pui rotile de care vorbeai si lasi suspensia stock. Parerea mea.
                          Succes si numai de bine.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            AJUTOR!!!
                            Vreau sa schimb jantele cu unele pe 16, astept de la voi sugestii(poze , nu doar denumirea jantelor)cu jantele care s-ar potrivii cel mai bine.
                            Multumesc anticipat.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • #74
                              eu as fi optat ptr 17" cu un J mai generos gen..7 - 7.5 . Kitul este masiv si vine bine doar cu jante mari..parerea mea !
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Thejock3r View Post
                                eu as fi optat ptr 17" cu un J mai generos gen..7 - 7.5 . Kitul este masiv si vine bine doar cu jante mari..parerea mea !
                                Si eu m-am gandit la J mai mare , da-mi un exemlu la ce te-ai gandit tu.
                                Multumesc.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google