Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ke iei fardurile...ok...dar tot raman cu,corpulgura...hai ca o dam in alte nebunii cu pozele astea degeneram discutia despre masina...scoate pozele astea
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • hai ca sunteti tari ))

      Comment


      • AJUTOR:
        Pana luni am pe masina un set de jante pe 16 cu 9j fata - spate.
        Nu stiu exact ce tip de jante sunt, dar dupa parerea mea sunt Azev.
        Pe fata sunt cauciucuri 205/55/16 si pe spate 225/55/16.
        Jantele nu se vede sa fi fost sudate sau indreptae, arata bine.
        Am dat la schimb jantele mele si flansele de pe spate.
        Cauciucurile de pe jantele mele au 40.000 km si sunt cam gata, cauciucurile de pe jante sunt si ele cam gata.
        Ce ma sfatuiti?Sa fac sau sa nu fac schimbul?Se merita sa dau si jantele mele si flansele sau cum sa fac?
        Pun alaturat niste poze.
        Ps.
        Rog pe toti aceea care scriu sa se afle in treaba, sau care au chef de misto sa nu se oboseasca, astept sfaturi sincere de la prieteni si nu numai.
        Attached Files
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • Parerea mea e sa nu faci schimbu..nu prea dau bine cu kitul exterior,cel mai bine mai astepti si iei unele pe 17 sau chiar 18 asortate frumos.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • ca sa arate bine pe masina trebuie sa mai bagi ceva bani in ele ( revopsite , cauciucuri stretch ( 215/40/16) + echilibrare...)
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Sunt de aceeasi parere,la kitul pe care il ai pe masina iar sta bine cu jante de 17" si o suspensie sport.
              Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

              Comment


              • mie imi plac cum vin pe masina,oricum la kitul ala trebuie neaparat jante pe 16 sau 17 arata altfel cu jantele astea,le lipseste capacul din mijloc sau nu l-ai pus tu?eu as face schimbul dar ar trebui totusi sa iti mai dea ceva diferenta pe flanse,numai bine.

                Comment


                • imi dau si eu parerea ca ceilalti(daca vrei sa o iei in considerare...)
                  mergi pe jante pe 17"(cel putin)sau 18"!

                  Comment


                  • Va multumesc la toti care v-ati dat cu parerea pana acum, apreciez sinceritatea si intentia voastra de a ma ajuta.
                    Astept in continuare sugestii pana luni la amiaza cand voi lua hotararea daca pastrez sau nu jantele astea.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • daca o sa le pastrezi...ori le faci griori le faci negre cu buza rosie

                      Comment


                      • Negru cu buza rosie ar merge perfect..............,dar vom vedea, sunt ne hotarat.
                        Nu stiu inca ce o sa fac.
                        sigpicFast&Furious
                        Team CSR
                        Logan Club CLUJ

                        Comment


                        • Ar da mai bine un set de 17" sau chiar 18" pentru ca kit-ul e unul destul de agresiv. Trebuie asortat cu niste jante pe masura.
                          Te pot ajuta colegii cu niste VT-uri ca sa-ti faci o idee.
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • Pai cum zice si darksid3, ar merge niste jante pe 17. Astea cred ca ar arata bine pe masina ta.
                            sigpic
                            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                            Comment


                            • si eu zic sa nu faci schimbul.cu kitul care-l ai tu..fara 17 nu arata bine.si inca o chestie...pe negru nu prea merge la tine..orienteaza-te spre ceva gun silver sau in genu
                              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google