Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vinde Cezar niste H&R
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Brabuse, sunt cam low pentru kitul lui H&R. Sau poate vrea Vogtland (ca tot zicea Victor de ale lui) si isi ea H*R sa mi le dea mie si sa i le dau pe ale mele + diferenta aferenta din partea mea
      sigpic

      Comment


      • Mersi de ofertele pentru arcuri, dar dintr-un fix de al meu prefer sa le iau noi.

        Originally posted by - Geo - View Post
        trebuia sa faci un shooting ca lumea pro, ca locatia era perfecta si atmosfera
        Nu se putea, eu eram in timpul serviciului si nici nu am un aparat performant, pozele le-am facut din plictiseala cu telefonul mobil.

        Originally posted by FloNZN View Post
        off:e gata?cum e?cand ne lasa pe ea?
        Suntem pe sfarsitul lucrarilor(montare parapeti, marcaje rutiere, semne de circulatie), cam in 2 saptamani va fi gata tot.
        Last edited by FastFurious; 18 October 2010, 01:07. Reason: Automerged Doublepost
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • felicitari ptr jante , arata suuuuper tare , nebunie curata , bravo frate !!!!
          in legatura cu suspensia ... stai cuminte si nu o cobori , (cu toate ca ar arata mai bine ) e pacat de Kit-ul ala sa-l strici .apropo pe fata ai distantieri ? parca ar mai merge scoase putin o varianta mai ieftina ar fi sa tai in strung 2 discuri de frana uzate , ti le-ar mai scoate cam 4 mm , efect vizual 100%.
          Last edited by mary.bia66; 18 October 2010, 20:04.
          sigpicTransport marfa !

          Comment


          • sa fi cel putin nebun si emokid sa faci asa ceva, nu mai invata lumea la prostii cum sa faci asa ceva?

            in primu rand discu tocit nu se schimba doar pt ca e tocit, si impreuna cu stungu de care zici mata isi apar microfisuri de toata frumusetea, esti curios ce se intampla daca se sparge unu? sau nu ai vazut niciodata discuri sparte?
            sigpicMy ride

            Comment


            • Originally posted by mary.bia66 View Post
              felicitari ptr jante , arata suuuuper tare , nebunie curata , bravo frate !!!!
              in legatura cu suspensia ... stai cuminte si nu o cobori , (cu toate ca ar arata mai bine ) e pacat de Kit-ul ala sa-l strici .apropo pe fata ai distantieri ? parca ar mai merge scoase putin o varianta mai ieftina ar fi sa tai in strung 2 discuri de frana uzate , ti le-ar mai scoate cam 4 mm , efect vizual 100%.
              Multumesc de aprecieri.
              O sa vad dupa ce montez arcurile daca va fi nevoie sa mai pun si flanse distantiere pe fata, iar in cazul in care trebuie o sa folosec unele special facute pentru asa ceva nu inprovizatii.

              Inca cateva poze:
              Attached Files
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Pfff, viol de ochi fara suspensie adecvata.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Pfff, viol de ochi fara suspensie adecvata.
                  Intr-o luna sper sa nu mai poti zice nimic referitor la suspensie, dar pana atunci asta este.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Originally posted by DeLuXe View Post
                    sa fi cel putin nebun si emokid sa faci asa ceva, nu mai invata lumea la prostii cum sa faci asa ceva?

                    in primu rand discu tocit nu se schimba doar pt ca e tocit, si impreuna cu stungu de care zici mata isi apar microfisuri de toata frumusetea, esti curios ce se intampla daca se sparge unu? sau nu ai vazut niciodata discuri sparte?
                    stai putin sa ne intelegem , eu nu ma refer la suprafata de franare care normal ca e casanta , ce nu ai inteles tu e ca partea aia se taie in strung si folosim numai flansa care se prinde prin prezoane , si cu invatatul la prostii eu am asa ceva de cand am masina si la dacia berlina tot asa aveam , nu are ce sa se intample , citeste cu atentia si apoi posteaza ., fiecara face ce vrea nu e vorba de invatare aici orice idee poate fi buna sau mai putin buna hotaraste cel in cauza daca e sau nu ok. Sa nu stricam topicul cu prostii.

                    Scuze FastFurious ca am postat aici , inca o data o masina faina , de nota maxima.
                    sigpicTransport marfa !

                    Comment


                    • Originally posted by mary.bia66 View Post
                      stai putin sa ne intelegem , eu nu ma refer la suprafata de franare care normal ca e casanta , ce nu ai inteles tu e ca partea aia se taie in strung si folosim numai flansa care se prinde prin prezoane , si cu invatatul la prostii eu am asa ceva de cand am masina si la dacia berlina tot asa aveam , nu are ce sa se intample , citeste cu atentia si apoi posteaza ., fiecara face ce vrea nu e vorba de invatare aici orice idee poate fi buna sau mai putin buna hotaraste cel in cauza daca e sau nu ok. Sa nu stricam topicul cu prostii.

                      Scuze FastFurious ca am postat aici , inca o data o masina faina , de nota maxima.
                      Multumesc de sfat, dar nu sunt adeptul inprovizatiilor, prefer sa dau bani mai multi si sa cumpar ce trebuie.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • arata mult mai bine cu aceste roti, cind va fi o suspensie... o masina de expozitie....
                        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by emylogan View Post
                          arata mult mai bine cu aceste roti, cind va fi o suspensie... o masina de expozitie....
                          Multumesc de aprecieri, in curand vor fi si arcuri sport montate pe masina.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • cred ca kit-ul asta e singurul care chiar arata bine pe logan.bravo.si apropo o sa arate foarte bine cu suspensia sport pe zici ca vrei sa o cumperi.

                            Comment


                            • Originally posted by Irinel TIN View Post
                              cred ca kit-ul asta e singurul care chiar arata bine pe logan.bravo.si apropo o sa arate foarte bine cu suspensia sport pe zici ca vrei sa o cumperi.
                              Multumesc de aprecieri, deocamdata o sa montez doar arcuri sport pe telescoapele originale.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Asteptam schimbarea!
                                Cu ce arcuri mergem? La ce te-ai oprit?
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google