Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sarbatori fericite!! La anul cu suspensie va fi completa.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • Sarbatori fericite si sa-ti aduca mosu in seara asta o suspensie sau la anu !!

      Comment


      • Craciun fericit!!!!!!!!!!
        sigpicTransport marfa !

        Comment


        • Ba, daca o pui pe reglabile, o sa remodelezi nitel fibrele... Nu-i bai, ca imaginatie vad ca ai.

          Sarbatori Fericite
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • sarbatori fericite ! sa-ti aduca mosu ce vrei tu ;)
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Multumesc tuturor de urari!
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • O fotografie frumoasa:
                Attached Files
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Frumoasa fotografie dar unii din noi asteapta un video cu BOV ?? Mai asteptam mult ?
                  Fara Semnatura.

                  Comment


                  • Din pacate pentru voi, dar din fericire pentru mine am avut alte prioritati si nu am putut sa-mi fac timp pentru montarea BOV-ului cu toate ca si eu sunt foarte nerabdator, dar o sa vina si timpul pentru asta in curand.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • tare poza..da ce e real in ea? Nu mi dau seama daca sunt desenate in fundal sau e de la efecte..
                      sigpic

                      Comment


                      • real e pana la apa, corect?
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • Da ai dreptate, real este pana la apa.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • FastFurios am avut rara ocazie de ati vedea masina live,bine din mers ce-i drept,cred ca erai in ea.Eram un o toyota Hilux albastra,masina unchiului meu veneam de la Cluj.Tin sa-ti spun ca arata fenomenal masina iar cu jantele care ti le-ai pus acum arata si mai fenomenal.Spor la modificat in continuare si sper ca odata ne-am intalni si noi fata-n fata si sa-ti vad si masina mai detaliat.
                            Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                            Comment


                            • eeeee.......poai asta e ideea, ca live e altceva decat se vede in poze!

                              Varu, duminica trec prin Turda...poate facem o sedinta foto cu doamnele noastre!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Originally posted by sibianul View Post
                                eeeee.......poai asta e ideea, ca live e altceva decat se vede in poze!

                                Varu, duminica trec prin Turda...poate facem o sedinta foto cu doamnele noastre!
                                Buna idee, suna-ma si o facem.

                                Originally posted by dj_dragos View Post
                                FastFurios am avut rara ocazie de ati vedea masina live,bine din mers ce-i drept,cred ca erai in ea.Eram un o toyota Hilux albastra,masina unchiului meu veneam de la Cluj.Tin sa-ti spun ca arata fenomenal masina iar cu jantele care ti le-ai pus acum arata si mai fenomenal.Spor la modificat in continuare si sper ca odata ne-am intalni si noi fata-n fata si sa-ti vad si masina mai detaliat.
                                Multumesc de aprecieri.
                                Last edited by FastFurious; 14 January 2011, 23:36. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google