Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam peste tot, nu numai in Ardeal, drumurile sunt destul de proaste.
    sigpicFast&Furious
    Team CSR
    Logan Club CLUJ

    Comment


    • Inca o mica modificare va urma in curand si anume montarea unor inele de ceasuri de Duster care sunt achizitionate deja:
      Attached Files
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Originally posted by Loganu View Post
        daca tie iti plac cum arata manerele de ph2 pe fata de portie de ph1 :| ...

        Daca pui arcuri sport iti trebuie un talon mai mic la anvelope... arata prea de tractor

        un badboy nu ii faci ? parca i-ar sta o idee mai bine
        uita te si tu la ce kit are omu si o sa vezi de ce nu se poate un bad boy...
        si ce au manerele? sunt foarte practice si nu arata rau deloc daca le dai o culoare sa se potriveasca cu fetele de usi...daca si cu 45 arata de tractor, inseamna ca eu sunt combina cu doua etaje )
        sigpic

        Comment


        • Manerele sunt exact culoarea bordului nu mai trebuie vopsite.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • geo - noi suntem "belaz" ; iar la manere ma refer ca nu au linia aceea pe fatza de usa..si arata ca din pom .. intradevar au rolu lor util...dar estetic arata 0

            Nu stiu ..am impresia ca ,cauciucurile lui au un talon mai mare... probabil din cauza la poze..

            Comment


            • Geo, eu zic ca se poate face un Bad-boy si chiar unul foarte frumos, dar incercarea ta e ca mereu sa contrazici pe Loganu si pe oricine te contrazice

              Radu, sa vedem cand vin si arcurile si apoi cred ca ar trebui ori sa treci pe 16" cu 9J ori alte distantiere
              sigpic

              Comment


              • Am zis intotdeauna ca pozele sunt una si realitatea este alta, in poze facute cu telefonul nu poti sa distingi exact toate detaliile.
                Intr-adevar cauciucurile sunt 215/45/17 nu sunt cu talon mai mare de 45.

                Originally posted by iamagi View Post
                Geo, eu zic ca se poate face un Bad-boy si chiar unul foarte frumos, dar incercarea ta e ca mereu sa contrazici pe Loganu si pe oricine te contrazice

                Radu, sa vedem cand vin si arcurile si apoi cred ca ar trebui ori sa treci pe 16" cu 9J ori alte distantiere
                Nu cred ca o sa fac Bad-boy.
                De ce crezi ca trebuie sa pun jante pe 16 dupa montarea arcurilor???
                Last edited by FastFurious; 29 January 2011, 21:39. Reason: Automerged Doublepost
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Ca sa iasa mai mult in afara.
                  daca ai pune pe 17" si 9J ar fi foarte grele, s-ar chinui sa invarta rotile si volanul ar fi foarte greu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pentru asta urmeaza sa montez distantiere pe fata, iar pe spate totul este ok dar daca situatia o va cere se vor face modificarile care se impun.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • uite aici.

                      multumeste-i lui Mishu!
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by iamagi View Post
                        Geo, eu zic ca se poate face un Bad-boy si chiar unul foarte frumos, dar incercarea ta e ca mereu sa contrazici pe Loganu si pe oricine te contrazice
                        cand stiu ce zic impartasesc si altora din invatatura mea, nu ma contrazic

                        Originally posted by Loganu View Post
                        geo - noi suntem "belaz" ; iar la manere ma refer ca nu au linia aceea pe fatza de usa..si arata ca din pom .. intradevar au rolu lor util...dar estetic arata 0

                        Nu stiu ..am impresia ca ,cauciucurile lui au un talon mai mare... probabil din cauza la poze..
                        manerele astea de preferance merg mai bine ca se termina in unghi..ale mele trebuiesc masluite cu bagheta aia in continuare
                        ce e aia "belaz"? e de la manele?)
                        Last edited by - Geo -; 29 January 2011, 22:23. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by iamagi View Post
                          uite aici.

                          multumeste-i lui Mishu!
                          Multumesc frumos de idei, dar deocamdata cred ca ramane asa cum este.

                          Originally posted by - Geo - View Post
                          cand stiu ce zic impartasesc si altora din invatatura mea, nu ma contrazic



                          manerele astea de preferance merg mai bine ca se termina in unghi..ale mele trebuiesc masluite cu bagheta aia in continuare
                          ce e aia "belaz"? e de la manele?)
                          Ma cert eu destul cu scandalagii, asa ca va rog pe voi sa nu va certati la mine pe topik.
                          Last edited by FastFurious; 29 January 2011, 22:27. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Am mai lucrat ceva, am montat inelele de ceasuri de Duster:
                            Attached Files
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Fain fain domnu dar acum ca ti-ai pus aceste inele,ca si plasma ti-as recomanda asta
                              Attached Files
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • salut , renunta la folia aia alba , din punctul meu de vedere este o mizerie asa pe alb din cauza cerculetelor , daca vrei plasma i-ati pe negru sa nu faca diferenta intre fundal si folie
                                Interactive Design Lights & Sound <- click

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google