Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • masina arata superb...e facuta cu bun gust si arata super. Am vazut-o duminica trecuta la Cluj, la intalnire...foarte agresiva...spor la treaba in continuare. Felicitari!

    masina arata superb...e facuta cu bun gust! am vazut-o saptamana trecuta la intalnire la Cluj...arata super! Spor la treaba in continuare si felicitarile mele
    Last edited by doru-90-dru; 18 June 2011, 13:27. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Multumesc de aprecieri.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Felicitari pt premiu domnu.... Frumoasa mai e in realitate...imi pare rau ca nu am facut poze!Bafta mai departe!
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • Multumesc de aprecieri, poze o sa am maine.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • aaaaaam uitat sa zic de evacuare...suna prea bine pt diesel
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • 2 poze frumoase de la participarea mea si a masinii la Polus Tuning Days 25-26 Iunie 2011.
              Vor mai urma si altele in curand.
              Attached Files
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Inca cateva poze.............
                Attached Files
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • O masina oarecum frumoasa, insa toate premiile pe care le-ai luat sunt aiurea.
                  Cei care erau in comisie sunt paraleli.

                  In afara de asta, ai asa multe aere incat atunci cand citesc thread-ul tau ma astept sa vad vreo scula de masina, iar cand colo...un mic fas.

                  Multe basini pentru nimic.

                  PS: Stai in banca ta, ca esti mic. Mai ai de crescut in toate domeniile.

                  Limbajul stimabile...Limbajul.
                  Last edited by Cezar; 27 June 2011, 19:01.

                  Comment


                  • "cristi_gigi" - "Fratioare" eu am pus cateva poze cu masina mea, pe care am facut-o pe banii mei, cum mi-am dorit, pentru mine si care mie imi place extraordinar de mult.
                    Daca nu -ti place te rog frumos sa nu te mai uiti.
                    P.s.
                    Tu esti si mai mic.
                    Bafta!!!
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • cristi...vezi ce scrie sub numele tau...si porma uita-te ce scrie sub FastFurious

                      Comment


                      • Ignorati-l ma fratilor ca e la primul post. Daca primul post arata asa....
                        Iti dai seama cat l-o macinat daca a fost in stare sa isi faca el cont sa sara la PFL.
                        Gigi te inseli fratioare. Daca Furios este mic, arata tu cat esti de mare.
                        De fapt deja ai aratat.

                        Comment


                        • Mary ai fost pentru o zi "vecin" cu gasca low din Bucuresti !!!!!!
                          Felicitarile mele domnilor aveti masini foarte frumoase sa le stapaniti sanatosi si la multe premii !!!!!
                          sigpicTransport marfa !

                          Comment


                          • Baieti lasati sa zica omul ce vrea, doar nu putem sa-i punem lacat la tastatura.
                            Stati linistiti ca nu e nou, doar contul este nou si este al doilea cont aici.
                            Lasa-ti sa zica ce vrea, mie imi place masina mea si eu pentru mine am facut-o nu pentru el sau pentru altii.

                            Originally posted by mary.bia66 View Post
                            Mary ai fost pentru o zi "vecin" cu gasca low din Bucuresti !!!!!!
                            Felicitarile mele domnilor aveti masini foarte frumoase sa le stapaniti sanatosi si la multe premii !!!!!
                            Nu numai ca am fost vecin pentru 2 zile de fapt, eu consider ca am fost si prieteni.
                            Chiar daca multi asteptau sa-mi dau in cap cu Jokerul pot sa-i anunt ca asa ceva nu s-a intamplat si nici nu o sa se intample vreodata.Am stat de vorba, ne-am admirat fiecare masinile si mie sincer mia facut placere sa vorbim si imi plac unele chestii la masina lui.
                            Sper dupa cum i-am zis si lui ca s-au incheiat certurile de pe forum dintre noi.
                            Last edited by FastFurious; 27 June 2011, 21:01. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Pana una alta inca 2 poze:
                              Attached Files
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Poze.............................................
                                Attached Files
                                Last edited by FastFurious; 27 June 2011, 22:44.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google