Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @dany: un critic de arta, nu este un artist per se...Sau asta nu stiai? Are simtul artei, insa nu o face.
    Crezi ca unul de modeleaza un rahat, si apoi se manjeste cu el pe ochi este un artist? Iar atunci ii poti cere celui ce te-ar putea criticat: "fa si tu ca mine, si abia apoi mai discutam"?


    Fara nici o legatura cu masina lui FastFurios.

    PS: "invidia" - tu ori stai prea mult pe forumul 4 ciuing, ori asculti manele... Ce invidie domnule?

    Comment


    • Legat de PS tau- Nu ascult manele si nici nu stau pe 4ciuning..Am apreciat doar munca acestui om!Vorbeam de invidia unora care nu stie sa aprecieze ceva facut cu gust ci incearca doar sa si spuna parerile contra! Arta se face cu indemanare si pricepere..si multi stiu doar sa comenteze dar niciodata sa faca ceva arta..toti suntem buni la critica..sau la datu` din gura dar la facut ceva...nu!
      CARPE DIEM!

      Comment


      • Nu ma pot abtine de la acest comentariu... domnu esti "aplaudaci"... fast a inceput gresit cu kit-ul exterior si a fost foarte greu de convins... sper sa poata remedia gresala fara costuri prea mari... SPOR

        Comment


        • Originally posted by GGI78 View Post
          Nu ma pot abtine de la acest comentariu... domnu esti "aplaudaci"... fast a inceput gresit cu kit-ul exterior si a fost foarte greu de convins... sper sa poata remedia gresala fara costuri prea mari... SPOR
          Greseala este ca si remediata cu noile jante, iar in momentul montarii arcurilor sport(sau a suspensiei sport- poate la anul viitor in vara)nu cred ca mai exita critici ca masina ar fi prea joasa.
          Am studiat problema si cu arcuri masina se va lasa avand o garda la sol undeva la 9 cm, garda cu care se va putea circula lejer aproaoe pe ori ce drum, iar cu suspensie sport(KW reglabila) se va lasa undeva la 6-7 cm.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • E smeker Golanu...Respect!
            Domina ca sa nu fi dominat!

            Comment


            • Originally posted by FastFurious View Post
              Multumesc de aprecieri.
              Sa stii ca masina am facut-o dupa cum am visat si cum mi-am dorit, dar altii care nu au facut nici 10% din cat am facut eu la masina intotdeauna s-au gasit sa bage strambe atat la mine cat si la alti colegi care intr-adevar se vede ca au pus suflet, pasiune si bani in masinile pe care le avem.


              sefu, vezi ca eu sunt unul dintre cei care baga strambe nu te mai lauda ca ai facut, ca nu ai pus tu manuta pe fibra sa o modelezi, asta au facut-o meseriasii de carton. Tu doar ai aruncat cu banii (ca sa mentin spiritul manelo-telenovelistic, ca vad ca unora le place pe aici, vezi postul lui LEOMCV).

              Cand o sa stai 7 zile intregi in genunchi prin masina si pe burta pe sub ea, cand o sa tragi de fiarele ei alte 5-6 zile, atunci sa vorbesti de suflet, pasiune si MUNCA.

              Si ca sa-ti dau niste exemple, nu cred ca e cazul, e plin forumul de Loganuri compresate, turbate, 2litri, Varu'6 2.8litri, etc.

              Si la gusturi, chiar nu prea ai ce sa comentezi, insa e un forum public. De cate ori ti s-a spus o parere si ti s-a dat un sfat, ai cam sarit de tartitza in sus... Nu mai fi asa, ca nu ai (inca) o superbitate de masina. Pune-i suspensia aia odata
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                sefu, vezi ca eu sunt unul dintre cei care baga strambe nu te mai lauda ca ai facut, ca nu ai pus tu manuta pe fibra sa o modelezi, asta au facut-o meseriasii de carton. Tu doar ai aruncat cu banii (ca sa mentin spiritul manelo-telenovelistic, ca vad ca unora le place pe aici, vezi postul lui LEOMCV).

                Cand o sa stai 7 zile intregi in genunchi prin masina si pe burta pe sub ea, cand o sa tragi de fiarele ei alte 5-6 zile, atunci sa vorbesti de suflet, pasiune si MUNCA.

                Si ca sa-ti dau niste exemple, nu cred ca e cazul, e plin forumul de Loganuri compresate, turbate, 2litri, Varu'6 2.8litri, etc.

                Si la gusturi, chiar nu prea ai ce sa comentezi, insa e un forum public. De cate ori ti s-a spus o parere si ti s-a dat un sfat, ai cam sarit de tartitza in sus... Nu mai fi asa, ca nu ai (inca) o superbitate de masina. Pune-i suspensia aia odata

                Varu vezi ca pe tine sub nici o forma nu te-am bagat in oala celor care baga strambe si am apreciat aproape tot timpul sfaturile tale dupa cum am mai spus cu cateva pagini in urma.
                Nu ma laud eu mai mult ca si altii.
                Apreciez dupa cum se poate vedea pe thread-urile respective munca celor care au facut din Loganul personal altceva decat ce vedem zilnic pe sosele(vezi pe thread-rile respective aprecierile mele verbale si respectul pentru Loganul Compresor, SGM-ul, BBI-ul...).
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Stie cineva dimensiunile(interior/exterior) de la inelele angel din farurile StreetStorm?
                  Astept raspuns.
                  Multumesc.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Stimabile, dar tu singur nu stii sa faci nimic?
                    Astepti intotdeauna cateceva la altii.
                    Sau crezi ca-i normal astfel?

                    Comment


                    • Originally posted by Cezar View Post
                      Stimabile, dar tu singur nu stii sa faci nimic?
                      Astepti intotdeauna cateceva la altii.
                      Sau crezi ca-i normal astfel?
                      Ce ocos esti.
                      De cate ori scriu ceva trebuie sa sari tu cu comentariile.
                      Ce ai vrea sa stiu de data asta?Ai vrea sa desfac farul ca sa pot masura dimensiunile inelelor?
                      Eu cred ca este mai normal sa intreb pe cineva care a desfacut tipul asta de faruri decat sa desfac farul care nu are nici un defect.
                      P.s.
                      Astept raspunsuri de la cei care au desfacut farul si stiu exact dimensinile nu de la cei care scriu comentarii aruncate aiurea ca sa arate ce importanti sunt.
                      Multumesc.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Bre, comportamentul tau e patologic.
                        Daca vrei sa auzi bine, daca nu, asemeni.
                        Eu incerc doar sa-ti deschid putin ochii.
                        In rest, fa cu doresti.

                        Comment


                        • Nu inteleg ce am putut gresi punand respectiva intrebare.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • N-ai gresit cu nimic.
                            Insa, rasfoieste putin thread-ul, si vezi cate "maini de ajutor" ai cerut de-a lungul timpului.

                            Comment


                            • Mah..intr-un fel sau altul, omul e indreptatit sa intrebe!
                              poate, daca desface farurile si nu gaseste dimensiunea respectiva, ar trebui sa stea cu farurile desfacute ceva vreme si are nevoie de masina!

                              Intrerbarea...moarte n-are!!!!
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Ai dreptate, ca am cerut ajutor de mai multe ori, dar de aceea exista forumul pentru sfaturi si ajutor mai mult decat pentru comentarii partinitoare si carcotase.
                                Eu nu ma dau atotstiutor ca si altii si intreb inainte de a face un lucru pe care nu l-am facut pe cei care au facut inaintea mea acest lucru.
                                Si pana la urma nu cred ca am cerut eu mai mult ajutor ca si altii si nici nu m-am laudat eu mai mult ca si altii.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google