Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vezi sa nu iei rosu din nou ca ai cerut ajutor...
    pai man,vorbeste cu victor...el cred ca te poate ajuta...si hai mai rpd cu fasaitu ca sunt curios cum suna
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • Am vorbit cu Victor si cu BBI-ul.
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • "Prietenii la nevoie se cunosc" - se vede clar, acum nu mai scrie nimeni nimic.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • iar te`ai suparat mai nene ..
          nu te`ai gandit ca poate lumea nu are ce cauti tu , unii dintre noi nici nu au auzit de samco , sa la ce folosesc.
          fi si tu umpic mai matur.

          Comment


          • Bre FastFurios, tu te astepti ca lumea sa te ajute cand vrei tu?
            Pune si matale mana si cauta, nu sta doar cu mana intinsa.

            Comment


            • ) chiar asteptam ceva de genu asta, dupa zice ca el a facut tot la masina
              te-ai gandit ca poate intentionat nu te ajuta lumea? sa pui si tu mana ...

              samco gasesti la daciashop, si la racingnick reductii, drepte, coturi, t-uri ... cu cotele nu te pot ajuta, furtune de presiune, de temperatura, de racire etc ...
              macar ai dat pe google? sau astepti mura?

              ai vezi aici, aici, aici si cel mai important aici
              Last edited by DeLuXe; 7 December 2010, 15:49.
              sigpicMy ride

              Comment


              • Originally posted by CataFOF View Post
                iar te`ai suparat mai nene ..
                nu te`ai gandit ca poate lumea nu are ce cauti tu , unii dintre noi nici nu au auzit de samco , sa la ce folosesc.
                fi si tu umpic mai matur.
                Nu m-am suparat, faceam doar o remarca reala.

                Originally posted by DeLuXe View Post
                ) chiar asteptam ceva de genu asta, dupa zice ca el a facut tot la masina
                te-ai gandit ca poate intentionat nu te ajuta lumea? sa pui si tu mana ...

                samco gasesti la daciashop, si la racingnick reductii, drepte, coturi, t-uri ... cu cotele nu te pot ajuta, furtune de presiune, de temperatura, de racire etc ...
                macar ai dat pe google? sau astepti mura?

                ai vezi aici, aici, aici si cel mai important aici
                Multumesc mult de link-urile pe care mi le-ai recomandat, dar sa stii ca am cautat acolo, ba mai mult am si vorbit la telefon.
                De sambata seara cand am ajuns la concluzia ca am nevoie de T-ul respectiv am cautat peste tot si nu am gasit dimensiunea respectiva si dupa cum se vede apelul pentru ajutor l-am facut luni seara.

                Originally posted by Cezar View Post
                Bre FastFurios, tu te astepti ca lumea sa te ajute cand vrei tu?
                Pune si matale mana si cauta, nu sta doar cu mana intinsa.
                .............................????????????????????
                Last edited by FastFurious; 7 December 2010, 18:21. Reason: Automerged Doublepost
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • Alo, nu cred ca un Victor sau un BBi sau un SGM au cautat mai intai pe forum... Astia si-au facut necesarul de piese si abia cand nu au gasit in nici un loc au mai cerut ajutor pe forum...

                  Prea degeaba te superi.

                  Daca vrei ceva cu adevarat te zbati, pierzi noptile pe internet, ziua dai telefoane...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Varu de data asta m-ai dezamagit, ai scris numai fara sa citesti ce s-a scris inainte.
                    Stai linistit ca nu ma supar si pana la urma tot ma descurc eu sa-mi rezolv problema.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • Ba chiar am citit, si am citit tot. Cu atentie. In fine, mie tot mi se pare ca te comporti ca un bebe care are nevoie de atentia mamicii

                      On: E buna valva pt turbodiesel? Adica esti sigur ca-i face bine? Folclorul este stufos, insa daca te-ai sfatuit cu BBI nu cred ca faci bazaconii.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • @FastFurios: eu doar te-am indemnat sa faci ce au facut si cei ce au scos rezultate din masinile lor: s-au documentat, au aflat si au postat.
                        Daca stai pe forum cu mana intins, sigur nu vei primi ajutor.
                        De ce? Este simplu: pt ca cei ce au informatii, deja lucreaza la masinile lor sau au treaba. Iar cei ce i-ai cauta in calitate de "prieteni adevarati", vb din auzite.

                        Spor la lucru.

                        PS: nu o lua ca pe o ofensa personala. Plus de asta mai ai o mica problema: postezi doar pe topicul tau, asteptand lumea sa intre si sa te ajute. Trage-i de maneca pe cei care au informatii, si sunt sigur ca nu te vor refuza. Insa daca astepti intiativa lor... atunci mai repede pui masina la iernat.

                        Comment


                        • Originally posted by dsign View Post
                          Ba chiar am citit, si am citit tot. Cu atentie. In fine, mie tot mi se pare ca te comporti ca un bebe care are nevoie de atentia mamicii

                          On: E buna valva pt turbodiesel? Adica esti sigur ca-i face bine? Folclorul este stufos, insa daca te-ai sfatuit cu BBI nu cred ca faci bazaconii.
                          M-am sfatuit cu BBI-ul cu Vgroza si cu mai multi si nu credem ca are ce rau sa faca si pana la urma vorba aia "cine nu risca nu castiga".
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • castigi ce? sunet? putere? cuplu?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              @FastFurios: eu doar te-am indemnat sa faci ce au facut si cei ce au scos rezultate din masinile lor: s-au documentat, au aflat si au postat.
                              Daca stai pe forum cu mana intins, sigur nu vei primi ajutor.
                              De ce? Este simplu: pt ca cei ce au informatii, deja lucreaza la masinile lor sau au treaba. Iar cei ce i-ai cauta in calitate de "prieteni adevarati", vb din auzite.

                              Spor la lucru.

                              PS: nu o lua ca pe o ofensa personala. Plus de asta mai ai o mica problema: postezi doar pe topicul tau, asteptand lumea sa intre si sa te ajute. Trage-i de maneca pe cei care au informatii, si sunt sigur ca nu te vor refuza. Insa daca astepti intiativa lor... atunci mai repede pui masina la iernat.
                              De data asta trebuie sa recunosc ca ai dreptate, nu-mi place sa postez pe topicurile altora sa ma dau mare cunoscator si sa dau sfaturi.
                              Se poate vedea ca intru pe forum zilnic, vizitez foarte multe topicuri si incerc sa invat din greseli, dar nu ma bag sa dau sfaturi pentru ca consider ca fiecare isi face masina dupa posibilitati si dupa cum ii place.

                              Originally posted by - Geo - View Post
                              castigi ce? sunet? putere? cuplu?
                              Sunt multumit si daca castig si numai protectia turbinei si daca suntem cinstiti tuturor ne place sunetul pe care il scoate un BOV.
                              Last edited by FastFurious; 8 December 2010, 20:09. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • da corect...am uitat ca e un BOV real, nu d alea la 20 de lei ca sa fluiere esapamentu ) imi ramasesera alea in cap
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google