Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce faine is dvd-urile tale, te poti uita la un film p 4 ecrane deodata..... bafta man
    2004 Dacia Logan 1.4MPi
    2006 Dacia Logan 1.5dCi
    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

    Comment


    • Originally posted by Tudor_cj View Post
      Ce faine is dvd-urile tale, te poti uita la un film p 4 ecrane deodata..... bafta man
      Pune-ti poze sau filmul de azi de la "cinema".
      sigpicFast&Furious
      Team CSR
      Logan Club CLUJ

      Comment


      • Felicitari

        Totul arata bestial la masina ta, am vazut si eu masina pe viu sambata la mine la poarta si ma uitam ca la ozn-uri.
        Cand am vazut ca are si sigla loganclub si mai e si dci m-a uns la suflet si am facut cateva poze.
        Abia mai tarziu ne-am cunoscut. Bafta in continuare dl Radu.
        Ps: Desi avem in familie 4 loganuri, cumnatele mele nici nu si-au dat seama ca e logan masina ta, una din ele mai zice ca seaman cu un ferrarri...probabil de la culoare i se trage.
        Attached Files
        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

        Comment


        • Originally posted by ovimiha View Post
          Totul arata bestial la masina ta, am vazut si eu masina pe viu sambata la mine la poarta si ma uitam ca la ozn-uri.
          Cand am vazut ca are si sigla loganclub si mai e si dci m-a uns la suflet si am facut cateva poze.
          Abia mai tarziu ne-am cunoscut. Bafta in continuare dl Radu.
          Ps: Desi avem in familie 4 loganuri, cumnatele mele nici nu si-au dat seama ca e logan masina ta, una din ele mai zice ca seaman cu un ferrarri...probabil de la culoare i se trage.
          Multumesc de aprecieri , sambata seara am participat si la intalnire LOGAN CLUB SIBIU unde am fost foarte bine primit.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • domnu zi-mi si mie in ce ti-ai prins eleronu acolo sus....ca mie mi se tot desfac alea....
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • Originally posted by MS 41 NZN View Post
              domnu zi-mi si mie in ce ti-ai prins eleronu acolo sus....ca mie mi se tot desfac alea....
              Ti-am mai zis o data , dar nu ai citit se pare(uita-te in urma la postul unde mi-ai pus intrebarea) - am pus tije filetate dintr-un capat in celalalt.
              sigpicFast&Furious
              Team CSR
              Logan Club CLUJ

              Comment


              • Cine ma ajuta cu un meserias sau cu o firma care lucreaza in fibra de carbon ?
                sigpicFast&Furious
                Team CSR
                Logan Club CLUJ

                Comment


                • ooooo..................foarte frumoasa masina,arata superb.Vreau si eu una




                  DRIVE SAFELY
                  Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                  -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                  Silent Coat.

                  Comment


                  • aaa...dada...ms...am uitat
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • Cine ma ajuta cu un meserias sau cu o firma care lucreaza in fibra de carbon ?
                      Multumesc.
                      sigpicFast&Furious
                      Team CSR
                      Logan Club CLUJ

                      Comment


                      • Originally posted by FastFurious View Post
                        Cine ma ajuta cu un meserias sau cu o firma care lucreaza in fibra de carbon ?
                        Este un tip la cluj, priculici (tipu cu fiatu ala punto visiniu ce o fost la expo tuning tg. mures in decembrie anu trecut cu muzica aia tare SPL) daca ai auzit de el... el lucreaza cu fibra de carbon :p
                        app am inteles ca lucreaza destul de ieftin si k-lumea...
                        2004 Dacia Logan 1.4MPi
                        2006 Dacia Logan 1.5dCi
                        2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                        Comment


                        • Mersi de sfat Tudore, astept in continuare si alte oferte de firme care lucreaza in fibra de carbon.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Poze noi facute de un aparat adevarat................
                            Attached Files
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • am luat threadul la puricat si speram pe parcurs sa nu asculti sfaturile cu autocolantele pentru stalpi sfaturile/sugestiile mele ar fi :

                              -vopsit bandourile si clantele ( renuntat la autocolante ) in culoarea masinii (oglinzile total sau partial vopsite )

                              -jantele pe 17+, un model cu spite multe, cam cum ti-a aratat TheJock3r ( in nuanta respectiva sau pe negru niste Oz-uri dar in niciun caz albe ).

                              fata masinii e prea reusita, in schimb spatele nu imi place mai deloc. difuzorul, eleronul si stopurile nu sunt pe gustul meu deloc ( repet e vorba de gusturi, in niciun caz nu acuz de kitsch ). de portbagaj clean-look chiar nu mi se pare ca ai nevoie ca se vede foarte ok si asa. mare pacat totusi ca ai luat kitul inainte de arcuri si suspensii, sper sa nu ai neplaceri mari. la interior, de asemenea nu sunt de acord cu mai nimic pe acolo dar apreciez eforturile pe care le faci si iti doresc sa tot ai parte de bugetul necesar sa faci masina cum iti place.

                              intrebare, am tot citit despre dvduri nebuneli dar de sistemul audio propriu zis nu am zarit nimic. in caz ca nu ai investit in asa ceva, si aici, parerea mea e ca mai bine incepeai cu acoperirea ariei audio si dupa cu dvd-playere, ecrane, parasolare samd.

                              Comment


                              • Originally posted by playmo View Post
                                am luat threadul la puricat si speram pe parcurs sa nu asculti sfaturile cu autocolantele pentru stalpi sfaturile/sugestiile mele ar fi :

                                -vopsit bandourile si clantele ( renuntat la autocolante ) in culoarea masinii (oglinzile total sau partial vopsite )

                                -jantele pe 17+, un model cu spite multe, cam cum ti-a aratat TheJock3r ( in nuanta respectiva sau pe negru niste Oz-uri dar in niciun caz albe ).

                                fata masinii e prea reusita, in schimb spatele nu imi place mai deloc. difuzorul, eleronul si stopurile nu sunt pe gustul meu deloc ( repet e vorba de gusturi, in niciun caz nu acuz de kitsch ). de portbagaj clean-look chiar nu mi se pare ca ai nevoie ca se vede foarte ok si asa. mare pacat totusi ca ai luat kitul inainte de arcuri si suspensii, sper sa nu ai neplaceri mari. la interior, de asemenea nu sunt de acord cu mai nimic pe acolo dar apreciez eforturile pe care le faci si iti doresc sa tot ai parte de bugetul necesar sa faci masina cum iti place.

                                intrebare, am tot citit despre dvduri nebuneli dar de sistemul audio propriu zis nu am zarit nimic. in caz ca nu ai investit in asa ceva, si aici, parerea mea e ca mai bine incepeai cu acoperirea ariei audio si dupa cu dvd-playere, ecrane, parasolare samd.
                                Mersi de vizitarea thread-ului, de critici, de sfaturi si de aprecieri:
                                -Referitor la interior sa stii ca mai am foarte mult de lucru pana sa ajunga asa cum vreau eu, tot ce am facut pana acum este undeva 10% din ce vreau sa fac.
                                -Dvd-uri nu exista mai multe ci doar unul singur de pe care imaginea se poate vedea in parasolare sau pe oglinda retrovizoare.
                                -La partea audio am schimbat doar difuzoarele originale cu altele, dar urmeaza si acolo alte difuzoare performante , o statie si un bass.
                                sigpicFast&Furious
                                Team CSR
                                Logan Club CLUJ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google