Loganul cu care ma mandresc CJ 47 MRM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos loganu'
    sa-l stapanesti sanatos!!!

    Comment


    • Interesanta chestie!
      Super tare!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • frumoasa masina,sa o stapanesti sanatos!
        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

        Comment


        • Multumesc tuturor de aprecieri.
          sigpicFast&Furious
          Team CSR
          Logan Club CLUJ

          Comment


          • Intrebare:
            Ce parere aveti arata bine???
            Attached Files
            sigpicFast&Furious
            Team CSR
            Logan Club CLUJ

            Comment


            • arata interesant

              Comment


              • Chiar daca parerea mea nu conteaza la tine, eu zic sa faci bad boy clasic ! In cazul de fata, pentru a scoate farul trebuie sa dai jos si aripa si-n plus, vizual nu prea are un mare impact...zic eu! Numai bine !
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • uite inca 2 variante
                  sper sa iti placa!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Originally posted by Thejock3r View Post
                    Chiar daca parerea mea nu conteaza la tine, eu zic sa faci bad boy clasic ! In cazul de fata, pentru a scoate farul trebuie sa dai jos si aripa si-n plus, vizual nu prea are un mare impact...zic eu! Numai bine !
                    Esti rau, de ce zici ca nu ar conta parerea ta?
                    O idee buna este bine venita, eu nu sunt suparat pe tine deloc si chiar daca as fi daca dai un sfat bun tot bun ii nu rau.
                    Ideea din poza cu VT-ul pe care am postat-o incerc sa o pun in aplicare dar numai cu conditia sa nu trebuiasca data aripa jos in caz de schimbarea farului.
                    Nu stiu.......... ma gandesc,la mine, tuning inseamna pentru moment montat rigips, termopane si altele de genul asta.
                    sigpicFast&Furious
                    Team CSR
                    Logan Club CLUJ

                    Comment


                    • pai nu ai putea sa continui capota in lateral ? si asa nu va trebui sa dai jos aripa de fiecare data cand vrei sa scoti farul ... ... zic ca ar arata frumos cum ai facut VT`ul cum l-ai facut ..

                      Comment


                      • O sa se vada frumusel din fata, dar din lateral...jale mare. ( la imbinarea cu aripa) Eu sunt dupa un principiu: kitul este masiv. De asta trebuiesc cam toate elementele mai masive. De aia la kitul asta merge eleronul acela mare..de aceea la kitul asta trebuiesc NEAPARAT jante mari ( 17" must have" ).
                        Avem colegi forumisti care au incercat altye modele de bad boy - s-au cam cait apoi ptr ca nu veneau cum se gandeau ei . sustin ideea de a merge pe un bad boy standard agresiv ( cat mai jos )
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Mersi mult Thejock3r promit ca o sa tin cont de sfaturi.
                          sigpicFast&Furious
                          Team CSR
                          Logan Club CLUJ

                          Comment


                          • Planuri, ganduri..si in final realizari!
                            Sa vedem...!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Originally posted by NPoWer View Post
                              pai nu ai putea sa continui capota in lateral ? si asa nu va trebui sa dai jos aripa de fiecare data cand vrei sa scoti farul ... ... zic ca ar arata frumos cum ai facut VT`ul cum l-ai facut ..
                              Nu stiu o sa ma gandesc si o sa analizez daca exista o solutie.
                              Virtual Tuningul nu l-am facut eu ci un prieten asa ca din pacate nu pot sa-ti spun cum a fost facut.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Parerea mea este ca i-ar sta bine masinii cu prelungirea cum are colegul nostru din C-ta (CT 12 APV numele de pe forum nu il stiu) ... am atasat si o poza cu masina lui sa iti faci o idee despre cum ar arata cu prelingurea in acel gen ...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google