Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am scapat in sfarsit de undita...am pus o antena mica,pe care intai am vopsit-o neagra...era cromata.A iesit chiar bine zic eu...
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • de unde ai achizitionat-o dragmane ca vreau si eu una ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • ce mai lipseste din zona cu antena,zic eu,un parasolar negru mat sau macar o folie

        Comment


        • MVP-e luata din real(vitan),la raionul auto...12 lei.
          Alex-parasolar as vrea dar nu gasesc pe careva sa-mi puna rapid si eventual ieftin(nu 70 de lei cat imi cereau astia cu folii)...
          sigpic

          Comment


          • nasol...e capitala! la noi e 40-50 lei.poti sa pui si juma' de parbriz ca tot atat este.

            Comment


            • dragman...du-te ia-ti folie de care vrei si cu un pic de curaj,eventual ajutor de la un prieten in 10 minute ai aruncat-o pe masina.eu am pus capota cu baiatul cu foliile si in o ora am fost gata.
              poti sa o tai direct pe parbriz dar cu grija sa nu treci de tot prin ea cu cuteru`
              http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

              Comment


              • Ok!merci Silviu!o sa incerc.Imi doresc demult un parasolar.
                sigpic

                Comment


                • mie baiatu unde mi-am pus folia mi l-a pus parasolaru in maxim 5 minute si m-a costat 10 lei ( ca i-am dat eu ca nu a vrut nimic)
                  si mie imi sta in cap sa schimb unditza .. tre sa caut ceva mic si frumos .. chiar bine da la tine , frumoasa masina , ingrijita
                  nu afecteaza antena in vreun fel radio ? tot asa bine prinzi posturile ?
                  Last edited by raduprov; 2 February 2010, 00:49.
                  Its just a car ...

                  Comment


                  • E buna estetic antena...dar utilitate ..mai scapa cate un purice prin boxe...asa e la mine cel putin..
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • Merci de aprecieri!deocamdta nu vad vreo diferenta la radio...prin bucuresti prind radio ok...sa vedem in situatii mai limita,unde semnalul e slab(la mine la tara) daca mai prinde ceva...
                      sigpic

                      Comment


                      • si eu am avut un model...ca aspect identic,luat din real cu vre-o 10-15 lei...la radio era jale...cum ieseam din oras..mort
                        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                        Comment


                        • UPS!Nasol!inseamna ca e aceeasi antena...oricum am si undita la mine...
                          sigpic

                          Comment


                          • cand iesi din oras,"dai" cu undita

                            Comment


                            • Ca si mult asculta el radio ,
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • aha ... real + 2 pulverizari negre ... doar te-ai experimentat in vopsit faruri , esti maestru in pus leduri ..ai devenit si in vopsit antene ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google