Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai bai vreau si eu pt zona rosie ce spanac ... Dar un rosu mai aprins un pic asa ...
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • E destul de aprins si ala...sa il vezi live.Facem si la tine ca acum stiu cum!ooohohohhh cat bani am de luat!te trec pe lista da?
      sigpic

      Comment


      • Azi am facut treaba grupa mare la 3 masini...printre care e si a mea-pus placute ferodo premier,ca cele vechi erau piele,curatat etrierii cu spray special de frane(aveau tona de pamant cu negreala de la ferodouri),vopsit etrieri ca mai aveam ceva spray rosu,mutat locul unui balast de la proiectoare si schimbate firele ca tot lua apa mereu si nu se mai aprindea...
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Da, treburi multe dar cel mai bine este ca a iesit super si toata lumea-i incantata ...

          Sa dai in ele ca-n draci , ai in ce acum !
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • o singura intrebare....de ce rosu?

            servus!

            Comment


            • nici acum nu pot sa uit... cand ai luat franele de van te-ai apucat imediat sa izolezi si sa le vopsesti

              Stii vorba aia "sa-i rupi franele" doar ca de data asta la masina

              Comment


              • Originally posted by Dragman View Post
                vopsit etrieri ca mai aveam ceva spray rosu,
                Daca il avea:-?? De ce nu

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  o singura intrebare....de ce rosu?

                  servus!
                  Erau rosii si mai avea ceva printr-un spray in masina ... Voia alta culoare dar cum n-a avut la-ndemana a dat tot cu rosu ... Probabil vor fi alta culoare la urmatoarea iesire ...

                  Colac peste pupaza are o masina fitoasa, aratoasa, dichisita si ascunde multe chestii si modificari de luat in calcul ...

                  Bafta lui Dragos!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • salutare!revin cu impresii despre placute...Super frane!nu ma asteptam sa fie asa mare diferenta!sis cele vechi erau placute bune-Pagid-si nu ma asteptam sa fie diferenta la franare...dar este!si la viteza mare daca pisti pedala simti cum prinde imediat.Per total sunt fffff multumit de investitie...stiti vorba aia...dai un ban,dar... ai frane!
                    Etrierii arata f bine rosii...mai ales ca sunt de van,deci mai mari si arata bine sa ii scoti in evidenta...tamburii au fost si ei rosii si NU arata bine sa ii scoti in evidenta...cum zicea si Dani Dsign,arati la toti "uitati,am cazan ieftin cu tamburi pe spateee!"deci nu!o sa ii fac negri,am si spray luat...
                    Cosmine...in seara aia vroiam sa le dau o fata mai buna ca erau plini de pamant si negreala...am vopsit asa cum am putut,i-am spalat cu lichid de parbriz si le-am dat o mana...si uite ca au tinut pana acu...
                    sigpic

                    Comment


                    • am inteles si motivul pentru care ai folosit rosu....ma bucur ca esti multumit de placutele de frana,e si normal sa fie asa doar ai dat un ban!

                      Comment


                      • Un mic update-Cristi oftica-teeee!-al 2lea buton cu impuls la pasager!nou nout!cine vrea sa ma anunte ca poate ii fac rost-100 de lei!
                        P.S.-acu ii schimb ledu...
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • Vrei sa-ti spun ceva de dulce ?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • behehehehehehhe!am am am butoaneeeee!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ce parere ai de asta?
                              Hai ca esti dibaci la manuit ledurile, poate faci asta. Eu as fi interesat.

                              Comment


                              • Cezar,se poate face asa ceva...problema e cine iti modifica sticla stopului sa fie alba...cu ledurile ma descurc eu,nu e problema...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google