Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu-i bai,luam altul,daca nu se rezolva.asa este intre preteni.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Imi place ca tii la confortul tau, foarte frumos, bravo si spor la munca in continuare..si bineinteles, la bani !
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • frumoase scaunele sunt curios sa vad cum arata cu ele montate,sa pui niste poze la final,bafta in continuare la ce ti-ai propus.

        Comment


        • Foarte frumoase, Leo!
          Sa le calaresti cat mai mult cu placere!
          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

          Comment


          • Sunt mereu cu ochii pe aceasta masinuta . Daca te tii de treaba in continuare vei avea ceva unicat in Romania ( vezi pickup-ul verde postat de colegu ). Pana in momentul de fata masina arata super bine si cu modificari facute cu gust.
            Sa auzim numai de bine si spor in continuare la banuti ca idei sunt multe
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • sa vedem azi ce sa muncit la masina,se poate????
              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

              Comment


              • foarte tare,arata minunat ce bine ii sta,de la ce masina ai luat toata partea aia cu cotiera si frana de mana cum ii se zice ca acuma nu imi vine in minte,bafta in continuare.

                Comment


                • sincer,daca as vedea acest logan pt prima oara,as ramane fara cuvinte.........felicitari pt modificarile facaute!!!!
                  oricand domnu leo;)
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Originally posted by cosmin83 View Post
                    foarte tare,arata minunat ce bine ii sta,de la ce masina ai luat toata partea aia cu cotiera si frana de mana cum ii se zice ca acuma nu imi vine in minte,bafta in continuare.
                    Cosmin este de Laguna 2!

                    Leo felicitarile mele inca odata o masina superba de nota 10! Chiar as vrea sa o vad intr-o zi pe bune!

                    Comment


                    • multumesc tuturor.
                      Alex, sper sa ma revansez.
                      nu este nimic terminat.Nu arata chiar atat de bine ca in poze.Sunt multe defecte care trebuiesc remediate.
                      Mai am mult de munca sa arate ca in poze.
                      Last edited by leo_negrescu; 12 October 2011, 23:27. Reason: uuu
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Ce bine sa ai pick-up..ai si masa de lucru ))

                        Imi place mult masinuta,tot respectul pentru ce faci
                        Bravos baieti!
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • MATHEO66Ce cand astept o apreciere si de la tine.multam frumos.poate ne vedem curand,cat mai curand.o sa dau de veste celor din Bucuresti. De la voi pleaca totul.
                          Alex,daca mai faci odata faza cu ''domnul LEO'' chiar ca ne suparam.
                          Last edited by leo_negrescu; 12 October 2011, 23:47.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • BRAVO!!! Frumos Pick-up ... unic.

                            Comment


                            • Poate mergeti si dumneavoastra la Bucuresti Sambata viitoare , pe 22
                              PS: Cei din Bucuresti, ne vedem la Grand Prix !
                              I My Honda !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google