Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stefi dai beep pe 0757072245.discutam.da un nr de telefon si discutam.
    maestru piersic:multumesc frumos.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • frumoasa lucrare bravoo
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • Tine-o tot asa ca-mi place mult ce-i faci la Pick-Up!! Imi plac la nebunie Pick-Up-urile modificate cu gust si esti printre putinii care reusesc asa ceva. Spor in continuare!
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • foarte tare interioru`, imi place la nebunie
          bravos domnu`

          Comment


          • demential cum poate sa arate scaunele alea impreuna cu cotiera de laguna. parca-i de-acolo.

            Comment


            • multumesc tuturor pt aprecieri.
              astazi am observat un fenomen ciudat,aproape toata vopseaua dupa elementele de plastic se cojeste.nu inteleg de ce fiindca s-a lucrat astfel:slefuit cu hartie abraziva de 800 si dupa aceea de 1000,dupa care pasla abraziva,degresat cu diluant,plastofix,grund si culoare.timp de uscare intre aplicari de cel putin 15 minute.CE MAI POT FACE.ASTEPT IDEI.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • Bai baiatule!?...te mai potolesti si tu???
                Daca mai postezi multe poze cu modificari chiar ca trebuie sa-mi fac un credit ca asa nu se mai poate...
                Bafta in continuare si-mi pare rau de partea cu vopseaua, dar sunt sigur ca o sa o rezolvi!
                Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                Comment


                • MANOLO:o sa ma potolesc curand.dar nu acum pentru ca pick-ul a mai primit niste difuzoare MAGNAT(pun poze saptamana viitoare) si un aparat ALPINE IDA-X311RR(cu poze,i pod,bluetooth,intrari pt subwoofer,magazie cd,cabluri usb si ipod).SAU UN RADIO CUM II ZICE NEVASTA-MEA.
                  Attached Files
                  Last edited by leo_negrescu; 14 October 2011, 22:43.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • Frumos. Sa iti incante timpanele
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • Frumoasa achizitie sa o folosesti sanatos! Pacat ca nu ai spatiu si pentru un tub de bass!

                      Comment


                      • Multumesc,Multumesc,Multumesc,asta este durerea cea mai mare,ca nu am spatiu nici pt cel mai mic subwoofer.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Ce vorbesti?? are spatiu pentru mai multe.. nu numai unul).. tu ai vazut poza mea de pe pagina precedenta?

                          Comment


                          • Maestre:dar nu pt mine asa ceva,oricum multumesc.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Nu vrei deloc sa te potolesti...
                              Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                              Comment


                              • leo ce sa mai zic....sa il stapanesti sanatos si ma bucur ca ai tinut cont de ce am vb....bvo.....
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google