Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel mai tare pick-up , se stieee

    Comment


    • vazut masina live si scaunele,jos palaria.....castiga cel mai tare interior lejer:d
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • multumesc tuturor.
        fuguletz:piele scaune,iar vinilin pe plafon.
        Cata:multumesc mult,dar noile tale jante sunt bestiale.
        poze noi cu interiorul inceput,sper sa il termin maine.
        Attached Files
        Last edited by leo_negrescu; 10 October 2011, 20:24.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • mda.....frumoasa investitie....cred ca este cea mai izolata masina de pe forum!!!bvo.......sper ca reluam vechiile obiceiuri
          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

          Comment


          • si ultimele poze pe ziua de azi.care de fapt sunt mult mai clare si va puteti da seama mai bine de lucrare.
            Attached Files
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Frumoase scaune, frumos pick-up . Eu zic ca ar merita si niste H&R si ceva asa mai frumos ca sa fii deosebit uite aici....
              Attached Files
              Last edited by maestrupiersic; 10 October 2011, 23:22.

              Comment


              • Da,frumoasa foc chestia asta verde,dar nu stiu daca este realizabila la noi in tara.
                Multumesc mult pt aprecieri.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • fibra??doua telescoape de mobila, unde gasesti si balamalele? Iti spune ceva asta? ...Glumesc

                  L.E: si sub aia sa se ascunda un sistem cu care sa faci un spectacol in Craiova ...

                  Comment


                  • hopaaaa cineva e pus pe rele nu gluma...

                    spor la munca.

                    pana acum e cel mai tunat pick-up pe care il stiu... spor la munca si la bani pentru...
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • mc_alienu:sper sa pot tine pasul cu cea ce vreau sa fac.oricum multumesc mult pt aprecieri.mai sunt si altele MAI FRUMOASE CA AL MEU,dar nu se arata.
                      MULTUMESC COLEGILOR DIN L.G. CRAIOVA,CA SUNT ALATURI DE MINE.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • suntem buni numa de stricat....sorry pt ala
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • in ziua de astzi totul se rezolva.asta este.bine ca nu a ars.CE MA DOARE CEL MAI TARE ESTE CA OLTENII SUNT TARI DE CAP.si eu sunt oltean.
                          Last edited by leo_negrescu; 11 October 2011, 23:41.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • mde...numaratoarea asta............
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • Olteanu intotdeauna incepe numaratoarea inversa.adica de la cel mai mic la cel mai mare.ho,ho,ho,ho.vrem numai laude,caci altfel inchidem posturi.ASTA MI-S EU,OLTEAN SCARBOS.NOROCUL MEU CA AM CUNOSCUT OAMENI ADEVARATI DIN ALTE ZONE,PE CARE VREAU SA-I REINTALNESC CAT MAI CURAND.
                              Last edited by leo_negrescu; 11 October 2011, 23:55.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • )........asta e.......ce a facut mihai,a reusit sa ii dea de cap?
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google