intrebare casco!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ca sa scapi de declaratii in plus cel mai bine e sa spui ca asa ai gasit-o in parcare. Bafta

    Comment


    • #32
      Salut!Mi-am zgariat bara fata de o teava pe care nu am vazut-o;intrebarile mele sunt:ce declar la politie,daca mi se va schimba toata bara sau nu(este o zgarietura adanca,adica este"muscat" din plastic),si care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez ca sa-mi repar bara pe casco.Mai am si o zgarietura mica pe bara din spate si pe portiera vopseaua putin sarita de la o piatra.Le declar pe toate ca sa mi-o pot repara?
      Am casco la Omniasig,fara fransiza.

      Comment


      • #33
        Mergi la politie iei dovada si apoi deschizi dosarul de dauna la asigurator. Bafta

        Comment


        • #34
          Sper ca nu trebuie sa merg la politia din localitatea unde s-a intamplat incidentul!!!???
          Pot sa merg la orice post de politie?

          Comment


          • #35
            Vezi ca orice avarie trebuie declarata in maxim 48 de ore nu stiu cum sa procedezi zici si tu ca ai atins-o ieri ca altfel daca dai peste un politist mai rau poate sa iti fac probleme pentru nedeclararea in timpul maxim.
            Bafta

            Comment


            • #36
              Declari ca ai gasit-o lovita in parcare. S poti merge la orice punct de constatare al politiei cu conditia sa spui ca s-a intamplat in raza lor de actiune. Si pentru a fi sigur ca nu pun mai multe intrebari le mai spui ca ai patit-o in dimineata zilei respective.
              tema, ideea si morala este banii
              banii este fericire restu' tot e amagire

              Comment


              • #37
                Inca nu am fost la politie sa declar avaria din lipsa de timp si mai ales ca in perioada asta am nevoie de masina,nu prea as vrea sa astept prea mult in service.Cred ca problema mai poate astepta.Multumesc de raspunsuri!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google