Bataie De Joc!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bataie De Joc!!!!!!!!!!!

    O femeie din Cluj a platit 112 de lei si 97 de bani la Centrul Meteorologic Transilvania. Clujeanca avea nevoie de o adeverinta prin care meteorologii sa confirme ca intr-o anumita zi a fost grindina. Adeverinta ii era necesara la Casa de Asigurari, dupa ce masina i-a fost distrusa de grindina.

  • #2
    ...eu unu nu cred ca e nevoie de adeverinta pentru grindina la casco,doar se completeaza in procesul verbal de constatare,iar faptul ca a a fost masina avariata de grindina se poate vedea foarte usor si fara adeverinta,de catre constatatorul firmei de asigurari...dar in tara in care si mersul pe jos a ajuns sa coste nu ne mai mira nimic,daca stai si te uiti in jur la ce se petrece in ziua de azi deja constati ca treaba cu adeverinta de grindina se potriveste perfect in peisaj

    Comment


    • #3
      Am ajuns sa nu ma mai mire nimic din ce se intampla in tara asta . Aici de vina e firma de asigurari, pentru ca a cerut o adeverinta . Daca se intampla sa fie plecata femeia in Spania si se intampla acolo fenomenul , ce facea ? Mergea inapoi in Spania ca sa ia adeverinta ?
      Vai de capul nostru , nu mai stim ce sa mai inventam in birocratie .

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google