Asigurare RCA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 147ron/6luni la BCR Asigurari
    CARPE DIEM!

    Comment


    • 230ron la BCR pe un AN
      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

      Comment


      • mocaiala, la motor dew 1.6 ? e prea bun pretul

        Comment


        • 1,2 motorizare
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • salut ,daca vrei vb mail si iti fac eu asigurare . Oferta
            Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

            Comment


            • Asigurare incheiata astazi(unui client) 1397 cm3 pt 6 luni a platit 160 de lei, fara daune. Pretul este la Astra care si-a inceput campania de iarna adica are momentan cam cele mai mici preturi la PF cat si la PJ.

              Comment


              • Originally posted by iunian21 View Post
                salut ,daca vrei vb mail si iti fac eu asigurare . Oferta
                Daca vorbeai cu mine eu deja am am facut la 1,2 pe un an la BCR cu 230
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • Up! cu oferta de asigurare daca aveti neveoie . Pentru bucuresti , asigur deplasare gratuita .
                  Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                  Comment


                  • astra 394 pe un an incheiata la un birou situat in carerfur buzau pentr 1.6 fara daune niciodata + bugetar + ...% reucere cica din partea casei , eu zic ca-i bine .
                    apropo la bcr era 415 , la ei am facut dar a gresit tipa cnp si asa am ajuns la astra cu 20 ron mai ieftin norocu prostului

                    Comment


                    • 208 lei / 6 luni / 1.6 fara nicio dauna.

                      Comment


                      • 1.4mpi, 198ron la groupama, fara dauna, pensionar, probabil ceva bonus, Arad, comuna Sicula (de unde-s Rodica Ardelean, Cornelia Caprariu si Florica Bradu)

                        Comment


                        • 194 lei la 1,6 pe juma de an. astra

                          Comment


                          • @alxoo7 ,pe 6 luni sau un an?

                            Comment


                            • eu am facut-o pe net cu livrare acasa si am dat 305 lei pe un an la astra parca.mi-au livrat-o in 24 de ore ca stau in provincie.pt cei interesati vedeti http://aici
                              CT-97-VIPsigpic

                              Comment


                              • Originally posted by madi View Post
                                @alxoo7 ,pe 6 luni sau un an?
                                Pe un an. Ieri am facut-0.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google