Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu vreau sa-ti stric visul , dar nici Audi nu mai e ce-a fost. E plin de senzori , de electronica , de tehnologie avansata care se strica .

    nu mai face nici o firma greseala care a facut-o mercedes cu cobra...
    cu una d'asta ai face inconjurul lumii : http://www.autovit.ro/mercedes-benz-w123-C23582996.html
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • da am auzit ca la cobra 20-30 ani nu deschideai capota decat pentru consumabile dar totusi nu m-as risca cu o cobra ca mi-e sa nu ma muste de coor ) (glumesc)
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • Nici chiar asa. Era cu mult peste ce ofereau celelalte masini, la vremea respectiva, dar nu era chiar un tanc. Se mai stricau si astea.

        Uite ce chestie simpatica am gasit. Asta da Ford.

        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        Comment


        • Nu e simpatica deloc Cezare. E urata, prefer ceva futurist. Dar ca in orice domeniu gusturile nu se discuta. Se pot schimba.
          E cam aiurea din punctul meu de vedere, daca esti colectionar ia-ti un model cat mai apropiat de original. Daca vrei putere ia ceva nou ca evolutie.
          Prefer de banii aia un d-asta
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

          sau poate o excentrica, d-asta
          Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
          Last edited by 827sam; 9 April 2012, 11:05.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment


          • Nu sunt multe originale. E o firma in USA care construieste replici. Scumpe si alea, nu credeti ca-s replici chinezesti ca alea de iPhone4.
            Masina e aproape identica cu originalul, doar ca e noua.

            Comment


            • @samy: bre, e shelby cobra si chiar e o masina de exceptie. Exista si Mustang-uri normale, doar ca nu se compara cu bestia aia. Oricat de mare amator Mercedes as fi, tot Mustangul l-as lua daca as avea cash-ul respectiv. Da-l dracului de Mercedes si Maserahatii

              Uite alta :

              http://www.autovit.ro/dodge-viper-C23636581.html.
              Last edited by Cezar; 9 April 2012, 12:25.

              Comment


              • Eleanor e la pret dublu fata de cat face. Romania, deh.

                Comment


                • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...o&pageNumber=1 hmmmmm...daca ar putea demonstra ca sunt reali km, chiar ar merita masina, arata foarte bine. Totdeauna am fost fan Land Rover Discovery Modelu nou arata Genial... dar si asta din 1997 ar fi bun.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • De mers la pescuit e bun, dar pentru offroad adevarat iei asta http://www.autovit.ro/nissan-patrol-C23500366.html
                    sigpic

                    Comment


                    • @Kubala-dupa cum arata interiorul as zice ca sunt reali km aia insa m-i se pare lovita si reparata pe partea dreapta fata are alt far si bucata de bara de pe colt are alta nuanta.
                      @Cezar-intr-adevar superb cobra-masina pt pasionati si cunoscatori-eu o prefer oricarei alte masini chiar si modelului nou de cobra.
                      Semnatura lui Shelby de pe bord e chiar cireasa de pe tort
                      Last edited by Nytro; 9 April 2012, 18:41.

                      Comment


                      • Cum să mai dai banii pe loganul de azi când poţi lua de banii ăia 2 maşini superioare:
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • mie personal mi se pare suspect, de ce ai cumpara o masina cu 13-14000 sau cat o fi fost de noua, si dupa 2 ani sa o vinzi cu 6300 ... e al naibii de suspecta treaba.
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • @Cezar. poate fi mama lui Shelby ca mie mi se pare nesimtit de scumpa la 170 de mii de eurasi. e ferrari 458 ?!

                            @samy. maserati-ul ala e febletea mea. ma baga in boala. l-am mai postat de vreo 2-3 ori. nici nu ma intereseaza in cat face 0-100. la cum arata zici ca e carosat de Michelangelo. nu mai zic de interior...

                            Comment


                            • Inseamna ca n-ai vazut HotRod-urile alea de la milion in sus. Numai vopseaua de pe ele valoreaza 30.000 coco.
                              Astea sunt masini pentru colectionari sau axati pe stilul clasic, nu masini din plastic si procesoare quadcore care conduc in locul soferului.
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • nu mai intru cu tine in polemici pe tema asta, ca am mai fost si stim amandoi ca nu se sfarsesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google