Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bine faci, ca argumentele invocate de dumneata sunt total infantile, in anumite subiecte, no offence.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Originally posted by ionescu liviu View Post
      Cum să mai dai banii pe loganul de azi când poţi lua de banii ăia 2 maşini superioare:
      http://www.autovit.ro/renault-megane-C23651870.html
      Rulaj:
      59,000 km

      probabil a intrebat cat costa revizia de 60k si s-a lasat pagubas ...
      o/____\o
      (i)
      .........

      Comment


      • Alta bijuterie cu muschi, GO-BABY-GO http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=2
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by darksid3 View Post
          Bine faci, ca argumentele invocate de dumneata sunt total infantile, in anumite subiecte, no offence.
          asta e o masina sport pe care mi-as lua-o fara sa am nevoie de o rafinarie si nu ma refer la mustang. numara cate egaluri au fost.
          America's M3, the Mustang GT 5.0, takes on the BMW M3 Coupe at the drag strip, but this time it's the Bavarian in hostile territory...Read the full story her...

          Comment


          • Nu faci altceva decat sa confirmi, indirect, ceea ce am spus mai sus. Link-uri de youtube iti dau si eu cate vrei. Oricum, masinile alea nu au nimic in comun, compara patinele cu schiurile.

            PS: Esti offtopic
            Last edited by darksid3; 9 April 2012, 22:02.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • ca sa revin "on topic"
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              ps: am pus link-ul ca mi s-a parut nostim ca o "muscle car" cu mii de cmc sa nu poata "face" o masina de plastic, cum ii spui tu. mie unul mi se pare destul de graitor. nu vreau o masina imensa care face acelasi lucru cu una mult mai usor de folosit. si cu asta ma opresc. vorbim de sh-uri cum ar fi si cea de mai sus.
              desi toti ne-am abatut de la topic, postand masini care la mana a doua costa mai mult decat casele noastre noi.

              Comment


              • Da e frumos dar mie mai mult miar placea sa am un m3 urs chiar daca nu are multi cp , mie mi se pare ca e cel mai frumos dintre toate m3-urile . http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...91&tabNumber=2
                sigpic

                Comment


                • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                  Ceva care imbina eleganta cu sportivitatea si pretul pentru ea nu este deloc mare.Decat Logan nou mai bine asta.
                  Sunt inebunit dupa asa ceva
                  real power..... diesel power by

                  Comment


                  • adevarat , dar nu vrei sa stii cat e un furtun pt turbo de exemplu. pt saab rar gasesti piese aftermarket si alea "pe original " la preturi nesimtit de mari. nici ca masina de familie nu prea o poti folosi...


                    " un m3 urs "
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • Citat:
                      Original a fost postat de ionescu liviu
                      Cum să mai dai banii pe loganul de azi când poţi lua de banii ăia 2 maşini superioare:
                      http://www.autovit.ro/renault-megane-C23651870.html

                      Originally posted by Costi-bc View Post
                      Rulaj:
                      59,000 km

                      probabil a intrebat cat costa revizia de 60k si s-a lasat pagubas ...
                      La 60k, revizia la un Megane dci e 1000 de euro. Distributie +consumabile. Cred si eu ca vrea s-o vanda.

                      Comment


                      • Originally posted by Costi-bc View Post
                        adevarat , dar nu vrei sa stii cat e un furtun pt turbo de exemplu. pt saab rar gasesti piese aftermarket si alea "pe original " la preturi nesimtit de mari. nici ca masina de familie nu prea o poti folosi...
                        Preţurile la maşinile saab or să tot scadă, voi nu ştiţi că au dat faliment? Or să mai facă piese o perioadă, oricum nu prea mult, nu mai ştiu cât au zis, maşinile mai vechi sunt condamnate să dispară multe dintre ele. Altele or să devină clasice. Hai să ne luăm şi noi câte una , o ţinem de colecţie.
                        http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Bate in 200 de mii km, dar inca merita . An bun de fabricatie .
                          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                          Comment


                          • Originally posted by B997NDL View Post
                            ca sa revin "on topic"
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            ps: am pus link-ul ca mi s-a parut nostim ca o "muscle car" cu mii de cmc sa nu poata "face" o masina de plastic, cum ii spui tu. mie unul mi se pare destul de graitor. nu vreau o masina imensa care face acelasi lucru cu una mult mai usor de folosit. si cu asta ma opresc. vorbim de sh-uri cum ar fi si cea de mai sus.
                            desi toti ne-am abatut de la topic, postand masini care la mana a doua costa mai mult decat casele noastre noi.
                            Mie mi se pare penibil ca o masina cu pret dublu si cu 7 procesoare quadcore, launchcontrol,etc, nu e in stare de mai mult.
                            Ca fapt divers, intre un Mustang cu "einshpe mii de litri" si un M3, e diferenta de doar un...litru ...si oricum, discutia plecase de la GT Cobra care e cu totul altceva. Le-ai facut terci: masinile, anii, constructorii. La atat se rezuma cultura auto a dumitale: Locul de bastina al masinii, sigla si youtube-ul.
                            Last edited by darksid3; 10 April 2012, 10:24.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              O masina frumoasa.

                              Si una cu piele in interior.
                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                              Last edited by mr.K; 10 April 2012, 10:29.

                              Comment


                              • totdeauna mi-au placut lexus-urile inspira calitate nu degeaba e divizie de lux
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google