Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si americanii iubesc tot ce tine de diviziile de lux japoneze: Lexus, Acura, Infiniti. Nu-i condamn.

    Comment


    • Originally posted by samy0388 View Post
      http://www.autovit.ro/citroen-c5-C22801862.html

      Bate in 200 de mii km, dar inca merita . An bun de fabricatie .
      Ca echipare, cred ca e ca a lui Cezar.
      Arata si merge impecabil. Pe mine cel putin, m-a impresionat.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Originally posted by samy0388 View Post
        http://www.autovit.ro/citroen-c5-C22801862.html

        Bate in 200 de mii km, dar inca merita . An bun de fabricatie .
        Cam asa ceva. Ma rog, e greu de gasit o masina ca asta cu km reali.
        Eu am fost mai norocos, am luat-o cu km reali, scrisi pe factura olandezilor.

        @niki: da, e ca a mea, dar nu-i full option. E echipare medie. Aia full option are multe multe briz brizuri, de la tapiterie de piele la senzori de mentinere a benzii si a distantei fata de masina din fata si multe alte tampenii. Merge bine pt o masina de clasa ei, insa are si ea neajunsuri, ca doar na, nu-i masina de 50.000 euro.
        Last edited by Cezar; 10 April 2012, 12:16.

        Comment


        • Nici n-am spus ca-i fulopşăn.

          Nu stiu cum or fi scuanele alea de piele, dar astea ale tale mi-au placut. Mai ales ca sustinere laterala, parca te ia in brate, delicat.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • Scaunele de piele sunt racoroase la buci.
            Buna si pielea, dar trebuie sa tot ai grija de ea. E fain C5-ul ala.

            Comment


            • dar eu ma minunez de cat sunt de nesimtiti jepcarii astia, mi se parea mult mai cinstit sa spui ca are 188.000 km si sa o iei asa cum trebuie, daca vrei, daca nu, nu
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Lasa masina cateva ore in soare cand e VIPIE sa vezi "racoarea" dreaq
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Daca ziceau 188k, tu presupuneai ca are >250k.

                  Lasa masina cateva ore in soare cand e VIPIE sa vezi "racoarea" dreaq
                  Propun metoda PCH, cearceaf umezit cu apa rece.

                  Comment


                  • Nu poti spune adevarul pt ca este psihologic agresiv
                    Tu ai lua masina de 180.000 km? Asa, la 90.000 ti-ar placea sa te minti ca poate sunt reali, vezi cazul colegului care vrea sa-si ia logan.

                    Comment


                    • Masina fara prea multe mofturi :
                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                      Comment


                      • buna asta... e super pt Prigoana.

                        Comment


                        • Ca tot suntem la sh-uri, sa nu va vina in gand sa va cumparati vreun Aveo, nou sau sh.
                          Ieri discutam cu un vecin, daduse 400 de lei pe un amarat de "ochelar" de la proiector. Pai e un simplu cerc de plastic vopsit, pacatele mele.

                          Mai avea si niste anvelope rare pe 15, parca 185/50/15, scumpe, cam de la 400 de lei bucata in sus.
                          Un etrier, intre 400-800 lei. Zici ca-i masina de lux.
                          Attached Files
                          Last edited by mr.K; 11 April 2012, 16:50.

                          Comment


                          • E de ajuns rahatul ala de reclama cu un Aveo albastru care urmareste un Camaro rosu. Niciodata, Camaro nu avea avea ceva in comun cu orice "Chevrolet" asiatic, in afara de sigla.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • plus ca aveo e prafffff la siguranta cel putin cel vechi o stea
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • Chevrolet-urile asiatice mi se par niste masini penibile. Eu prin Chevrolet inteleg asa ceva: http://www.autovit.ro/chevrolet-camaro-C23358371.html
                                Asta e bijuterie
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google