Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 240 de cai are, si da, e aspirat , nu are turbo... si caymanul ce l-am pus pe pagina trecuta are 245 de cai si e motor de 2,7 tot aspirat dar e in 6 cilindri, in timp ce al naibii de interesant honda aia e in 4 cilindri...al naibii tehnologie pe vremea aia
    Last edited by kubala7; 18 April 2012, 22:43.
    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

    Comment


    • vezi copy paste-ul de mai sus. sunt de 240 si de 250 cp.

      Comment


      • NU sunt 2 modele, acolo scrie clar ca motorul produce intre 240 si 250 de cai...citeste putin mai atent...masina e buna ca nu te rupe la taxe si impozite si nici consumul nu e exagerat de mare...
        Last edited by kubala7; 18 April 2012, 22:54.
        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

        Comment


        • doar ca as fi vrut sa nu fie decapotabila.

          Comment


          • Originally posted by B997NDL View Post
            are 240-250 stoc. ai idee cat ii da resoftarea ?! e turbo... nu aspirat
            nu mi-as lua-o ca nu-mi plac decapotabile. dar daca tot va umflati in liniute, asta e masina.
            ) asta a fost deja la liniute...

            si inca ceva ce-ti scapa. gandeste-te ce durata de viata are motorul ala de turatie
            o/____\o
            (i)
            .........

            Comment


            • Hai bre... Iar am ajuns la gandirea posesorului de Dacia Berlina? Daca o iei logic da, practic nu, pt ca ai omis niste variabile.

              Comment


              • variabilele erau ca a fost masina de pensionar care se ducea doar la piata si la farmacie cu ea si are doar 90k REALI ...

                si are diferente de culoare sau nu ? probabil i-au zgariat-o cu cheia ...
                o/____\o
                (i)
                .........

                Comment


                • Costi, discutia cu variabilele privea viata motorului de turatie, cum ar fi ca te doare la pipota sa-i dai ture pentru a nu cere segmentare imediata precum daciile vechi.
                  Nu te mai teme atat de turatiile alea multe si sustinute. Daca vrei putere si schimbi in 3 mii de ture un benzinar inseamna ca-ti ajung si 45 de cai pe logan ...
                  Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                  Comment


                  • ca bine spui....
                    http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 ia uitati aici o masina al naibii de scumpa si al naibii de urata cum sa ceri bani pe asa ceva ?
                    http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...RT&tabNumber=1 si uite una pe sufletul meu... imi plac la nebunie masinile astea visul meu
                    Last edited by kubala7; 19 April 2012, 13:24.
                    Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                    Comment


                    • Si inca habar nu ai cati ar cumpara-o, e vorba de futurism ;-)
                      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                      Comment


                      • http://cautare.mobile.ro/vehicule/de...=1&tabNumber=1 asta e cumva de aici de pe forum? mi se pare cunoscuta .
                        Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                        Comment


                        • @kubala7: Are ESP. Doar in vis.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • In afara faptului ca nr de km numai ala nu este, merita.

                            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                            Comment


                            • Citronelu lui Cezar?
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Este CA al lui, dar parca echipare inferioara. Mie-mi place de mor. )


                                Samy, ai si tu niste pitici cu km manariti, de n-am vazut!
                                Bine, in mare parte ai dreptate, dar gata, ca n-o fi dracu' chiar asa de negru.
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google