Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, nu stiu ce e cu astia de la artautomotive (sunt pe iuliu maniu), dar au numai masini una si una. Toate arata bine, numar mic de km, carte service la toate, curate, polisate, lustruite, nezgariate. Cum dreacu or face si ce mizerii s-or ascunde in spatele gardului frumos nu-mi pot da seama. Pentru ca sunt sub pretul pietei cu cel putin 1 mie de euro per masina. Sa fie oare asa de corecti ?
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • Cand ajung in Bucuresti, chiar o sa trec si eu pe la ei.
      Partea buna la a cumpara o masina de la o firma de-asta, e ca in cazul in care a fost manarita, ii poti trage la raspundere actionandu-i in instanta.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Si ei or sa zica ca asa au cumparat masina de la cel care le-a vandut-o. Masina aia pare adusa din Belgia/Franta, cam toate citroenurile c5 la pretul asta asa sunt. Luate la licitatii. Multi am vazut ca le inmatriculeaza si apoi radiaza in Germania ca deja lumea stie combinatia cu licitatiile gen carxp.be , si sa le piarda urma.
        Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

        Comment


        • Originally posted by Cristi_LCD View Post
          @kubala7: Are ESP. Doar in vis.
          cum spunea cineva cu cateva pagini in urma cica pai ce trebuie sa aiba?lasa sa vada fraierii multe prescurtari abs esp ebd plm fm... etc )
          http://www.artautomotive.autovit.ro/...C23916372.html asta dc are proiectoarele aprinse in photshop? o.O in afara de o poza proiectoarele st in photoshop
          Last edited by Teo21Din; 20 April 2012, 16:41.
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • Tare faza cu proiectoarele in photoshop...

            @niki, sa stii sa samy are dreptate. Foarte putine Citroenuri au km reali. Si sa ma lase cu cartea de service, ca-ti fac si eu cate vrei, cu tot cu stampila Citroen.

            Eu ma tot gandeam sa o dau, ca nu prea imi convine cu 2 toroape mari. Merg ca boul cu ambele si e inutil. Vreau o troaca mica si impotenta.

            Comment


            • Ia-ti Matiz
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Smart 4two.

                Cezare, stiu bre ca are dreptate in mare parte, dar mai sunt si masini in firea lor, masini scumpe cu putini km rulati.
                Ca exemplu rapid, iti zic de Lancerul unui preten: 2008, 30.000 km (inca nu stiu daca i-a "implinit" si pe astia). Masina a costat 18.000 de E, dita' afacerea a facut!
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Intunecatule iau smart in viitorul apropiat. Le dau dracullui de toroape mari si umflate.

                  Da mai Niki, sunt si masini ok, dar putine. Oricum, eu as prefera una cu 150.000 rulati in afara, decat 90.000 de Romania.

                  Comment


                  • Depinde si ce masini. Unele capata mai multe probleme intr-un interval, fata de altele.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • am postat si eu una cu mult inainte dar mult mai ieftina. era ceva la 9900 euro si arata beton. mie-mi plac. sunt practic a4 mai vechi (ca si concept) reimbracate.

                      Comment


                      • cam scumpicica aia kubala...
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                          Ce spuneti de batranica asta?
                          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                          Comment


                          • Daca tot vreti ceva care sa semene cu A4, noua Jetta. Daca e prea noua, asteptati 2-3 ani ca sa fie sh.

                            http://www.autovit.ro/dacia-altul-C23942011.html
                            Ce spuneti de batranica asta?
                            De colectie. Ce sa faci cu ea? Se face praf la un impact cu o masina moderna. Cu 3000 de euro cumperi Vectra din 2001-2002 sau Logan 2005-2006.
                            Last edited by mr.K; 24 April 2012, 14:44.

                            Comment


                            • Evident ca nu-i deloc sigura la un impact. Dar nu stiu care ar cumpara masina asta ca si masina "de zi cu zi"....
                              Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google