Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vezi vre-un DS pe autovit ?

    in starea daciei e mult peste 10.000 pe mobile ...

    si apropo : R8 si R8 .
    o/____\o
    (i)
    .........

    Comment


    • Scula 1100, nu altceva.
      Spune-mi de ce ar merita 10.000 euro? Pt ca cer unii atat? Spune-mi marele succes al daciei 1100...
      Asa, peste vreo 20 de ani, vom vedea Tico-uri pe post de vehicule de epoca, cand ea sarata a fost o toroapa.

      un colectionar stie cat valoreaza fiecare masina, in functie de numarul de exemplare produse, ce a oferit la vremea respectiva, ce succes a avut s.a.m.d. Vezi tu dacia 1100 ca ar fi excelat la vreunul dintre aste capitole? Sau hai, macar sa fi fost acolo, demna de mentionat?
      Daca nu, de ce si-ar merita banii? Doar ca-i veche? Pai asa, cumparati Wartburg 353, sau 311. Alte junghiuri cu aere de masini "epocale".
      Last edited by Cezar; 24 April 2012, 20:30.

      Comment


      • e prima masina facuta in romania si conteaza mult si amintirile. tu n-ai apucat-o dar eu am mers cu ea (ca pasager, desigur ) cand era in voga. si cred ca sunt destui care si-ar dori in garaj, masina copilariei. mai ales oameni pt care 5000 sunt bani de tigari (de foi ).

        Comment


        • E n-am apucat. Am si mers cu toroapele astea. Cine are 5000 euro de aruncat, nu ii arunca pe asa ceva, decat daca efectiv isi doreste acele amintiri. Altfel, cucu.

          Comment


          • pai ai mai mult de 30 de ani?! si eu am mers in prima parte a copilariei. dupa aceea au intrat berlinele mai tare "in paine". sunt multi care colectioneaza istorie, nu mucle car-uri. si alea sunt de colectie dar pentru alt target.

            Comment


            • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


              Asta e lovita ? o tot vizionez si imi pare ca la prima poza capota nu sta cum trebuie, e mai departata in partea dreapta decat in staga, de far.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • Mda, e putin cam suie capota...asta nu inseamna ca a fost neaparat dauna totala

                Comment


                • Ma, nu stiu ce sa zic, caci poza e un pic nefericita, fiind realizata (foarte putin), din lateral. Asta poate da impresia de capota nealiniata simetric...
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • chiar daca ar fi nu-i grav , dar mi se pare si aripa dreapta un pic cam umflata. stanga si spatele se aliniaza bine.
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • SH

                      Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                      Pe langa ca e samsar ce parere aveti despre masina?

                      Merita investitia (costuri piese de schimb, reparatii, etc) ?

                      Comment


                      • Investitia nu merita, dar ca si consumabil, merge. Te va cam usca la buzunar, si nici nu va fi foarte rapida. Plus de asta, gandeste-te ce greu o vei vinde tu cand va prinde ceva anisori. Sau ma rog, poti pierde sa zicem, 3000 euro in vreo 3-4 ani, ceea ce nu-i un cap de tara.

                        Comment


                        • Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                          Dar aceasta?

                          Comment


                          • 7000 euro pe o masina asa mica? Nu merita, cel putin din punctul meu de vedere.
                            Plus de asta, Fiesta e o masina tare modesta, ca de altfel toate cele din gama ei.

                            Eu m-as baga la un focus, daca tot ai chef de masini semi-mici. Desi, nici focusul nu-i printre preferatele mele, fiind anost tare la interior. Ma rog, depinde ce vrei de la o masina.
                            Deci, ce vrei de la o masina? Ca sa nu te mai uiti doar dupa pret si an.

                            Comment


                            • mai pui un 1 in fata la numarul de km care este afisat si s-ar putea sa te apropii de realitate

                              arata ok, masinuta buna, dar e chiar magar sa o fi luat-o cu 3500, 4000 din jermania si sa ti-o vanda tie pe dublu ? pai merita ?

                              mai bine te gandesti la asta

                              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.


                              acum am fost iesit de la servici si cand ma intorceam pe drum am dat peste ea : ca impresie arata foarte bine interior/exterior ( sigur e vopsita aripa stanga spate, ca vopsitorul (bou) nu a acoperit cum trebuie plasticul ce protejeaza aripa pe interior ) mai departe de atat o mai negociezi si iesi cu o masina de oras, motor ce suge de te-ndoaie insa e posibil ca cei 110 cai sa-ti dea senzatii misto, la banii aia.
                              Last edited by 827sam; 26 April 2012, 15:15.
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • 1. Sa fie din Cluj
                                2. Sa aiba nu tocmai multi Km la bord ( in jur de 50000 kM +/-)
                                3. Pret aproximativ 7000 euro
                                4. Masina care sa nu coste mult intretinerea, revizii etc (tinand cont ca o sa apelez la un credit sa nu iasa prea mult rata si sa ma loveasca "rau" apoi cu costuri de intretinere)
                                5. Sa nu fie break si nici in 2/3 usi


                                Ps : Nu ma pricep eu la masini/marci/consumabile/preturi de aceea intrebam

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google