Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu i-am luat talonul dar l-am crezut pe cuvant, un c4 coupe 1.4 90 de cai are ~1300 kg, iar asta 1.6 hdi spunea respectivul ca are la 1600 kg, mai mult chiar nu stiu .
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

    Comment


    • N-are 1600 kg. Am avut eu identic, si avea 1350 parca. Mai mult in niciun caz.
      Merge bine pe reprize, dar pe 400 m e pilaf, n-are nicio sansa.
      Cred ca si la top speed merge ceva mai binisor, atingand 190+ pe ceas, avand eroare foarte mica.

      @PCH: bre, las-o-n pantalonii goi ca nu-i asa Daca tie ti se pare focusul o masina atragatoare in interior, pai scuza-ma, dar avem perceptii diferite. Da, sta bine pe sosea, da motoarele sunt ok, exteriorul e frumos, dar cam atat. Pe unde pui mana prin interior simti "calitatea", de la scaune la volan si orice tip de imbinare. Nu compar cu Audi, BMW sau altele asemenea, ca nu sunt nebun. Compar cu masini din clasa lui: de la Megane, C4 si Golf. Tare mi-ar placea sa te dai cu un C4, sa vezi cum trebuie sa stai in scaun corect, si cum reuseste o masina care-i mica si sfrijita, sa-ti dea senzatia ca stai intr-o masina premium.

      Comment


      • se tot roaga prietena sa merg cu c4-ul ei ca ea nu prea iese, si eu nu vreau sa fiu vazut in el. mi se pare cam de fete. arata exact asa dar e de 1,6 110 cp
        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

        nu e scump asta... nu?
        Last edited by B997NDL; 2 May 2012, 21:53.

        Comment


        • Ce-ai spus?? Ti-e rusine sa mergi cu ea? NDL dar tu chiar esti pretentios prietene. Ce ti se pare asa feminin la masina aia?

          Comment


          • daca nici asta nu e design feminin... mai e si rosu stacojiu. :d noul c4 arata mult mai bine. un bmw 300 mi-ar surade ca design macho. aia chiar nu e masina de gagici.

            Comment


            • Vinde ma nene C4-ul ala si gata, da-o-n spanac de masina de dama!
              Ia zi, cat vrei pe el? ))))
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • n-auzi ca e a femeii ? nu e a mea. eu am logan..

                Comment


                • E o fi aratand masina aia ca o ceapa, dar feminina nu-mi prea pare.
                  E foarte scumpa masina ce ai prezentat-o tu. Pai la 150.000 romanesti, si veche de 6 ani si 5500. Asa iau una de 150.000 frantuzesti, si 4 ani cu 3500.

                  Comment


                  • Originally posted by B997NDL View Post
                    se tot roaga prietena sa merg cu c4-ul ei ca ea nu prea iese, si eu nu vreau sa fiu vazut in el. mi se pare cam de fete. arata exact asa dar e de 1,6 110 cp
                    Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                    nu e scump asta... nu?
                    te sustin nici eu nu m-as vedea in asa ceva trecand peste exterior interiorul e dezastru mai ales volanu ala e ciudat
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • "Merge mintea la băiatu' că se plimbă cu Passatu' ". - cred ca ai injectoarele infundate

                      Comment


                      • Originally posted by B997NDL View Post
                        se tot roaga prietena sa merg cu c4-ul ei ca ea nu prea iese, si eu nu vreau sa fiu vazut in el. mi se pare cam de fete. arata exact asa dar e de 1,6 110 cp
                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                        nu e scump asta... nu?
                        Care mai aveti probleme din astea, cu rusini in masini, dati-mi masina cu plinul facut si va ajut cu cea mai mare placere.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Eu chiar nu am nicio problema, m-am dat si cu masini mai mici, si chiar imi place mai mult cu alea mici decat cu ditai frigiderele... saptamana viitoare primesc o masina ''minuscula'' cadou, si cu siguranta nu o sa imi fie rusine cu ea cat timp sunt pe 4 roti nu e nicio problema, poa sa fie si veche de 25 de ani...
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • deci in matiz sau in smart nu m-as urca niciodata si asa cu loganul....
                            cu asa ceva m-as risca
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • Originally posted by Cezar View Post
                              "Merge mintea la băiatu' că se plimbă cu Passatu' ". - cred ca ai injectoarele infundate
                              sa ti se arda "becele" de la butoanele alea multe e benzina
                              I changed her oil , she changed my life
                              sigpic

                              Comment


                              • vreau sa va intreb ce stiti despre motoarele Jtd de la fiat...cum e cu fiabilitatea ? As vrea pareri obiective, si daca ati avut voi sau daca are vreo cunostinta... Parerile de pe net , din filme, si din auzite nu prea ma intereseaza
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google