Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2.0 jtd, 3 masini pe firma. Toate au peste 200k, pana acum fara probleme.

    Comment


    • multumesc frumos mr.K , ma gandesc ca nu ar trebui sa fie mare diferenta intre 2.0 si 1.9... Ma refer la fiabilitate, ca la ce sa ma astept de la ea (demaraj, viteza, consum) cam stiu asa din mare.
      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

      Comment


      • Originally posted by vitriol View Post
        Care mai aveti probleme din astea, cu rusini in masini, dati-mi masina cu plinul facut si va ajut cu cea mai mare placere.
        Mno singura cu care mi-ar fi rusine este Fiat 500 din motive recente.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Originally posted by kubala7 View Post
          multumesc frumos mr.K , ma gandesc ca nu ar trebui sa fie mare diferenta intre 2.0 si 1.9... Ma refer la fiabilitate, ca la ce sa ma astept de la ea (demaraj, viteza, consum) cam stiu asa din mare.
          de asemenea piesele de fiat sunt destul de accesibile(cele de origine)
          I changed her oil , she changed my life
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Teo21Din View Post
            sa ti se arda "becele" de la butoanele alea multe e benzina
            E, daca e benzina, retrag afirmatia.

            Comment


            • stiu ca s-a acrit lumea de ele dar si eu m-am acrit de logan.
              carte service, parbriz inalzit, ESP...
              Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

              Comment


              • Parbriz incalzit de razele soarelui poate...
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • ...si oglinzi refrigerate
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • Originally posted by Niki View Post
                    Parbriz incalzit de razele soarelui poate...
                    asta e optiune de logan.

                    Comment


                    • http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...04&tabNumber=1 am avut onoarea sa conduc una din-asta astazi... geniala masina , fiind obisnuit pe benzinar, cand am calcat acceleratia ceva mai puternic m-am speriat asa m-a bagat in scaun ... Masina pe care am conduso are 260.000 km si proprietara e foarte multumita, nu a avut nicio problema majora sau costisitoare la motor... si masina fuge al naibii de bine.
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • ceva de vara http://www.autovit.ro/opel-astra-C24136561.html
                        "PH-66-SIX"
                        Dacia Golan 1.4

                        Comment


                        • Originally posted by kubala7 View Post
                          http://cautare.mobile.ro/vehicule/sh...04&tabNumber=1 am avut onoarea sa conduc una din-asta astazi... geniala masina , fiind obisnuit pe benzinar, cand am calcat acceleratia ceva mai puternic m-am speriat asa m-a bagat in scaun ... Masina pe care am conduso are 260.000 km si proprietara e foarte multumita, nu a avut nicio problema majora sau costisitoare la motor... si masina fuge al naibii de bine.
                          eu am zis mereu ca la diesel se simte alfel cand o calci da lumea nu m-a crezut. asta datorita cuplului. s-o calci la plecare de pe loc si o sa vezi.

                          Comment


                          • Va place ??
                            Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.

                            Comment


                            • e bestial hyundai`u asta
                              sigpic

                              Comment


                              • Ca design e frumoasa , dar 21.000 de euro pe un hyundai NEVER ... in banii aia iei Audi A3 , A4 , Passat , Golf 6 full option etc. etc.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google